Muža v znamení blížencov nesmiete nudiť!

, 01.06.2016 13:00
blíženci, muž v znamení blížencov, znamenie...
Muž v znamení blížencov, to sú dvaja v jednom. Mení nálady a názory, ako sa mu to hodí. Autor:

Žena, ktorá si uloví muža v znamení blížencov, nikdy nebude na istom. Blíženci totiž nepatria k najvernejším znameniam.

Učiť sa, nasávať

Patrí k vzdušným znameniam, ktoré potrebujú viac voľnosti ako muži narodení v iných znameniach. Napríklad taký kozorožec, býk alebo rak – ide o rodinné znamenia, pre ktoré je rodina zvyčajne na prvom mieste. To však neplatí pre blížencov. Pre nich sú dôležitejšie informácie, nasávať, učiť sa, poznávať, debatovať.

V neustálom pohybe

Podobne ako barani, ani blíženci sa neradi nudia, preto sú v neustálom pohybe. Blíženci vyskúšajú naozaj všetko, po čom túžia a tieto činnosti akoby si priťahovali. Žena po ich boku sa naozaj nemusí báť, že sa unudí k smrti. Blíženci sú zábavní partneri, najmä začiatok vzťahu napovedá: Koniec nudy, začína sa život! Až neskôr môže žena zistiť, že podobne sa jej partner zabáva aj s inými ženami.

Rozhodia siete

Svojej žene dáva blíženec naozaj veľa príležitostí na žiarlivostné scény. Príklad. Blíženec-muž príde z roboty a ak ho nečaká kino, pivo s priateľmi alebo tandemový zoskok padákom, určite mu bude telefón neustále bzučať. Jedna správa za druhou, ktovie od koľkých ľudí. Blíženci robia aj také zákernosti, že neváhajú a rozhodia siete na všetky strany. Čo ak „lapia“ lepšiu ženu, akú majú doma? V živote by si to neodpustili.

Sú výnimkou

Vraví sa, že muži nedokážu robiť viac činností naraz? Potom sú blíženci výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo. Muž v tomto znamení dokáže piť kávu so „svojou“ ženou a pritom odpisovať šéfovi a posielať „zašifrované“ správy novej známosti z facebooku. Jedným uchom k tomu počúvajú rádio, ktoré v kaviarni znie a druhým dokážu čítať noviny. Blíženec sa bojí, že mu niečo ujde a preto mu nikdy niť neujde.

Čo dáva, chce dostávať

Život s blížencom môže byť aj zábavný, musíte si s ním však naozaj sadnúť. To, čo on dáva, chce aj dostávať. Nechce neustále ťahať, aj on chce byť ťahaný. Tak, ako sa vy s ním nikdy nebudete nudiť, očakáva aj od vás. Ani vy ho nenuďte k smrti, snažte sa o aktívny život. Grilovačky, poznanie zatiaľ nepoznaného, objavovanie nových miest a tak. Ak patríte k ženám, s ktorými žiaden muž doteraz nestíhal, zamerajte sa na muža v znamení blížencov. Dnes je tu, zajtra zas niekde inde. Možno to bude pre vás to pravé orechové.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#nuda #voľnosť #zábava #vzduch #znamenie blíženci #pravé orechové
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pohľad do zrkadla vás nepoteší, začnete sa viac venovať pohybu a postave.
Zakladanie spoločného...

+ Nepreháňajte to s večerným vyjedaním chladničky, uprednostníte spánok.
V tomto období vás...