Nemilujem ťa... Ako zvládnuť túto podpásovku?

Nikto nespočíta slzy, ktoré dokážeme preliať kvôli zamilovanosti. Kvôli nešťastnej láske, kvôli strachu o veľkú lásku, z dojatia...

18.03.2016 15:00
láska, problém, vzťah, rozchod Foto:
Nechajte ho odísť a vy si liečte zlomené srdce. Nejakú chvíľu to potrvá.
debata

Prípad nešťastnej lásky je však ešte o trochu zložitejší. Prečo? Lebo ľúbi len jedna strana a toto poznanie bolí. Ten neznesiteľný pocit, kedy nám nechutí jesť, cítime sa zle, nedokážeme plakať, pretože sme v akomsi šoku. Zle spíme, pretože sa nám v hlave premieľa nespočetne veľa negativistických myšlienok. Dôvodom je ON. Muž, ktorý nás má síce rád, ale (už) nás nemiluje. Táto skutočnosť nepredstaviteľne zabolí.

Takto sa z toho citového dna dostanete:

Preč od neho
Je to viac ako jasné. Možno, že vás ešte miluje, ale vzťah s vami si už nevie predstaviť. Chcete byť napriek tomu v jeho blízkosti? Zabudnite na to! Čo vás má táto skúška naučiť je vyrovnať sa s tým a to nejde zo dňa na deň. Napriek tomu existuje jeden alebo viac trikov, ako tento čas zvládnuť.

Hovorte alebo mlčte
Ale nepotláčajte, čo cítite. Sú ľudia, ktorí o svojich pocitoch potrebujú hovoriť, iní to nepovažujú za potrebné. Zistite, čo je dobré pre vás, a nepotláčajte to. Pretože inak môžete jedného dňa, kedy to najmenej potrebujete, vybuchnúť ako papierové vrecko.

Rozptýlenie je dobré
Potrebujete čo najviac rozptylov, myšlienok, ktoré sú smerované inam. Do tejto kategórie patrí stretnutie s priateľmi, dovolenka, výlet, čokoľvek, čo nevedie k frustrácii a je to niečo nové.

Plakať je povolené
Poplačte si. Kedy inokedy, ak nie teraz, je to vhodné a nám sa uľaví?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #bolesť #rozchod #plač #mlčanie #úľava #rozptýlenie

+ Kondícia sa zlepší a vy si trúfnete aj na dlhšie turistické prechádzky.
Aj vo financiách máte...

+ Vyhýbajte sa stresu, nájdite aktivity, ktoré vás uvoľňujú a tešia.
Rozumné investície sa čoskoro...