Muži a ich krízy! Čaká to aj vás

Kedy sa muži dostanú do krízy? A čo môžeme od nich očakávať?

07.12.2015 11:00
manželia, manželstvo, partneri, pár, hádka,... Foto:
Prežíva krízu? Ako to asi dopadne...
debata

Nenechajte sa zmiasť! Podobne, ako my ženy prežívame krízy v dlhodobom vzťahu, sú na tom podobne aj muži. Len o tom možno nerozprávajú tak často a otvorene ako my. Aké nástrahy číhajú na našich partnerov?

Je tá pravá?

Môžete byť spolu rok či tri, jedného dňa sa v jeho živote objaví iná žena. Kamarátka, kolegyňa, známa jeho kamaráta, s ktorou si „padnú“ do nôty. Váš vzťah je dávno za hranicou „zamilovaného ošiaľu“ a on zisťuje, že si skvelo rozumie aj s inou ženou. Môže to znamenať vážnu krízu – jemné zamilovanie do novej ženy verzus váš vzťah. On sa rozhoduje, zvažuje a hodnotí. Vydrží vaša láska alebo on podľahne ošiaľu novej ženy?

Už je čas?

Vy túžite po zásnubách, chcete, aby ste sa vo vzťahu pohli ďalej. On to tak ako vy nevidí. Iste, chce byť s vami, ale na takýto krok sa cíti byť ešte mladý. Aj v tomto momente ho môžete stratiť. On sa stiahne, je zahĺbený do seba, premýšľa. Nepáči sa mu, že ho do niečoho tlačíte, na druhej strane, on sa rozhýbať nechce. Ide preňho o náročné obdobie, kedy musí urobiť zásadné rozhodnutie.

A čo kariéra

Nie je to kríza lásky, ale váš vzťah môže takisto zasiahnuť. V istom okamihu sa vášmu drahému môže zdať, že jeho práca nemá zmysel, prestane ho baviť, vyhorí. A ruka v ruke s tým môže ísť celková nespokojnosť so životom, aký vedie. A zrazu, kríza ako hrom! Muži v tomto momente môžu byť celkom nepredvídateľní, len sa zbalia a stratia sa.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kríza #práca #rozchod