Ľadový sex. To pravé osvieženie letných milostných hier

Sex nás baví bez ohľadu na ročné obdobie. Keď je však za oknom viac ako tridsať stupňov, na klasické milovanie zvyknú rezignovať aj tí najväčší vášnivci.

17.07.2015 07:00
sex, vzťah, intimtiy Foto:
V horúcich dňoch je dobré mať vždy poruke ľad.
1

S pomocou našich tipov na ľadové osvieženie prežijete krásny sex aj v horúčavách toho najvyššieho stupňa.

Vedierko s ľadom

Veľa ľadu vo vedierku. Či už v tom na šampanské, ale nie je to nutnosť. Podstatné je, aby ste mali dostatok ľadu poruke. Na krúženie po tele. Na masáž erotogénnych zón kúskom ľadu. Tí odvážnejší sa môžu vybrať aj priamo na pohlavné orgány. Ľadom sa môžete dráždiť aj ovlažovať. Keď sa rozpustia vo vedierku všetky kocky, stále máte dosť ľadovej vody, či už na osvieženie, alebo schladenie.

Zvádzanie nanukom

Lízanie zmrzliny alebo nanuku je jedna z najerotickejších vecí, ktoré vie žena so svojimi ústami a jazykom predviesť. Niektoré si to dobre uvedomujú a koketnosť pohybov naschvál zvýraznia. Spravte takúto malú hru pred očami partnera. Uvidíte, ako v ňom stúpne vášeň a potom je už len krok k tomu, aby ste sa o zmrzlinu a rozkoš podelili napríklad zmrzlinovým orálom.

Zmrzlinový orál

Počas leta je zmrzlina najobľúbenejším dezertom. Čo tak ju spojiť s orálnym sexom? Netušíte, čo máme na mysli? Lyžičku za lyžičkou si môžete vychutnávať zmrzlinu a pritom poskytovať partnerovi orálny sex. Rovnako ako on vám. Chladivé ústa sú skvelé, aj studený jazyk putujúci po tele.

Voda je priateľ

Sex môžete mať kdekoľvek, ale v rozpálenej posteli to nepôjde Stavte na sex vo vode. Nemusí to byť dokonca ani v slanom mori, v bazéne alebo vani. Pod sprchou, kde si úroveň chladu vody zvolíte sami sa súloží počas leta veľmi dobre. Aj na letnej dovolenke v hotelovej izbe aj keď prídete len tak zvonka spotení, idete sa umyť a osviežite sa nielen vodou, ale aj vášňou. Pritom sa ani nespotíte.

Termo vankúš

Vie udržať nielen teplú, ale aj chladnú vodu. Je skvelý, ak je súčasťou milovania a striedate rôzne polohy. Viete ním partnerovi schladiť rozpálený hruď, či telo. Nie je však alternatívou, aby ste na ňom presúložili jedno celé číslo. Tak isto nenechajte na seba vanúť klimatizáciu. Milostný zážitok by sa totiž mohol premeniť na nepekné seknutia v krížoch, či v krku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #leto #intimity #vášeň #sexuálne techniky