Muž v znamení barana: Vášnivý a výbušný romantik

Zbalili ste muža v znamení barana a neviete, čo vás s ním čaká? Od prvej chvíle musíte predsa tušiť!

02.04.2015 15:00
debata
Muž v znamení barana. Foto: SHUTTERSTOCK
baran, znamenie baran, aries Muž v znamení barana.

Nudiť sa s ním nedá

Po prvé: žiadna nuda to nebude. Ak potrebujete neustále vzruchy, rušno, občasné výbuchy, náhle objatie, hádky a hneď udobrovanie, ste na správnej adrese. Tento muž vám dá všetko, čo sme vymenovali. Je predsa narodený v ohnivom znamení, ako by mohol byť iný? Nálady sa uňho striedajú z extrému do extrému. A keď sa nahnevá, o päť minút si to už nebude pamätať. Musíte ho vnímať so všetkými „chybami“, alebo sa s ním radšej rozísť. Bojovať s ním nemá zmysel.

Naberá rýchle tempo

Muž v znamení barana má veľmi veľa energie, je to akčný človek. Užije si pri ňom len jemu podobná, aktívna partnerka, pretože príliš pasívna žena, ktorá by radšej vylihovala doma „na peci“ a štrikovala, ho začne nudiť. A ona nebude pri ňom stíhať. O život s vyplazeným jazykom ani nestojí. Takže pozor, život s baranom je taká „naháňačka“, naberá rýchle tempo.

Odvážny, veľa riskuje

Ďalšie vlastnosti vyplývajú z ohnivého znamenia. Baranovi nikdy nechýba odvaha, a teda riskuje. Aj vo vzťahoch, aj v pracovnej oblasti. Je dobrým vodcom a v práci by najradšej rozkazoval. Ak sa nestane šéfom, chcel by byť aspoň vodcom skupiny. K dobrým vlastnostiam patrí napríklad štedrosť. To ocení nejedna milenka. A on jej dá pocítiť, že je preňho dôležitá.

Rýchlo sa zaľúbi

Výbušný je aj v láske. Rýchlo sa zaľúbi, „stratí hlavu“ a je presvedčený, že práve teraz stretol tú pravú. Niektoré ženy možno taký muž odradí, no jedno mu nemožno uprieť, v posteli si prídu s týmto pánom všetky na svoje. Vie, čo potrebujú a je neskutočne vášnivý. Keďže v ňom drieme kus romantika, je málo pravdepodobné, že sa z neho stane neverník. Ak podľahne kúzlu inej ženy, najskôr sa s tou predošlou čo najbezbolestnejšie rozíde…

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #energia #výbuch #aktivita #odvaha #risk #romantika #znamenie baran

+ Udržiavanie hydratácie zlepšuje výkon a pomáha v regenerácii.
Včasné splácanie dlhov šetrí peniaze na úrokoch a...

+ Chystáte sa na turistiku do hôr, nezabudnite fľašu s čistou vodou.
Pozvanie na narodeninovú oslavu akceptujte a...