Ako to vidí muž: Žena, s ktorou spí kontra jeho láska

, 11.03.2015 09:00
vzťah, láska, sex
Milenka kontra láska? Autor:

Ako vníma muž rozdiel medzi ženou, ktorú považuje len za milenku a ženu, ku ktorej niečo cíti?

Žena, s ktorou spí, je jeho záchranou pred nudným večerom. Nemá problém jej zavolať na poslednú chvíľu, pretože vie, že ona kvôli nemu zmení plány. „Môžem prísť teraz k tebe?“ túto vetu vysloví bez zaváhania, pretože odpoveď „nie, už niečo mám“ ho nijako nezraní. Jednoducho ju akceptuje a hľadá si iný program.

So ženou, ktorú miluje, robí aj nudné veci. Napríklad také nakupovanie… Nie je to práve program jeho snov, ale chce byť v jej blízkosti.

Žena, s ktorou spí, si môže robiť, čo chce. Ak zmení na poslednú chvíľu program, nevadí mu to. Ak sa týždeň neozve, takisto prežije bez ujmy. Berie to celkom prirodzene, užíva si to, čo mu život ponúka. A teraz je to práve sex.

Ženu, ktorú miluje, si stráži. Pýta sa, ako a s kým prežila víkend. Má o ňu strach, keď mu neodpíše na večernú sms-ku. Trápi sa, trocha žiarli. Jednoducho sa stará o to, aby bola v bezpečí. Dokonca aj pred ostatnými mužmi, jeho súpermi.

Žena, s ktorou spí, môže po sexe odísť. A ochotne jej zavolá taxi aj uprostred noci. Nepotrebuje žiaden ďalší fyzický kontakt, ani si po sexe šepkať spolu s ňou slová o veľkej láske. Sex bol skvelý a to mu stačí.

Ženu, ktorú miluje, chce mať pri sebe. Aj v noci. Objíme ju a nežne hladí po vlasoch. Užíva si každú intímnu chvíľku v jej blízkosti, nechce, aby od neho odišla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#milenka #správanie #city
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vždy je vhodný čas na to začať cvičiť, nezabúdajte na kondíciu.
Dnes je pred vami ešte veľa práve, nemáte...

+ Zabudnite na stres a situácie, ktoré vás doňho dostávajú a uvoľnite sa.
V tomto období sa vám bude veľmi...