Žena v znamení vodnára: Najprv sloboda. Potom to ostatné

Každý muž, ktorý práve flirtuje so ženou narodenou v znamení vodnára, by si mal uvedomiť nasledovné:

, 26.01.2015 11:00
vodnár Foto:
Žena v znamení vodnára.
debata

Má rada slobodu

Je ako vták, ktorý si chce lietať kade-tade bez toho, aby si na to musela pýtať povolenie. Uvedomte si teda, že okrem vás má váš objekt veľa kamarátok, nejaké tie kolegyne a aby toho nebolo málo, nejaké tie záľuby. Nedostanete sa na špicu, odstane v rovnocennej pozícii s týmto všetkým. Chcete aby vám varila? A zároveň aby bola dobrou milenkou? Bude. Ak sa tak sama rozhodne a ak to sama tak bude cítiť. Vy sa snažte vytvoriť jej najlepšie podmienky.

Nie je zlatokopka

Ak vás to doteraz trochu odradilo, je tu niečo „pozitívnejšie“. Žena narodená v druhej polovici januára a v prvej februárovej nie je na peniaze. Takže žiadna zlatokopka. Vhodné však bude, ak bude jej vyvolený úspešný. Veď ako inak môže byť naňho pyšná? Je jedno, akú máte profesiu. Snažte sa v nej vynikať. To stačí. Keď toto všetko splníte, odvďačí sa vám. Ani vy neobídete na sucho. Veď ona je milá, vtipná a v spoločnosti príjemná. Budete na ňu pyšný. Stojí vám za to.

Žiarliť stačí potom

Keďže má rada slobodu, nevie žiarliť. Nie je paranoidná a neprekáža jej, keď sa jej muž baví aj s inými ženami. Problém nastane až vtedy, ak sa niečo reálne udeje. Správne. Ak sa sama dožaduje slobody, musí ju dopriať aj partnerovi. S bývalými partnermi sa nemá problém kamarátiť, takže ak vám pri rozchode navrhne priateľstvo, myslí to vážne a doslovne. Zostanete v jej živote.

Odíde – bez problémov

Ak si myslíte, že žena v znamení vodnára bude od vás závislá a uistíte sa tým, že vám nikdy tým pádom neodíde, ste vedľa jak tá jedľa. Nikto nemá menší problém zabuchnúť raz a navždy za sebou dvere, ako práve ona. Spraví to mihnutím ruky a možno ani nevyroní slzu. A to je dobre. Touto ženou si totiž nikdy nebudete môcť byť istý. Zvádzajte ju teda pre istotu radšej každý deň.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sloboda #žiarlivosť #milenka #odchod #zvádzanie #znamenie vodnár #istota
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Máte problém so spánkom, zabudnite na mobil dve hodiny pred spánkom.
Ukážete sa ako cieľavedomý človek, ktorý...

+ V prípade únavy si dobite energiu zdravým spánkom a teplým kúpeľom.
Blíži sa termín podávania daňového...