Poznajte benefity neoholeného rozkroku

Nájsť pod nohavičkami prirodzeného a bohatého „bobra“ je už rarita. Nahé vagíny doslova zvalcovali trend bohatého pubického ochlpenia.

07.09.2014 17:30
ochlpenie - rozkrok - žena - krása Foto:
Jednou z funkcií ochlpenia je totiž chrániť okolie pohlavných orgánov.
debata (3)

Dlhé roky poskytovalo nielen ochranu ženskému lonu, ale aj fetiš na mužské fantazírovanie. Nie je žiadna hanba, ak sa vrátite k tradícii. Aspoň občas. Či už kvôli zdraviu, alebo zmene v sexuálnom živote.

Zmiernenie trenia

Milovníci holenia tvrdia, že sex „naholo“ je intenzívnejší a môžeme ho viac precítiť. Praje orálnemu láskaniu. Lenže všetko niečo stojí. Po divokom a vášnivom milovaní sa môže na rozkroku objaviť intenzívne začervenanie. Jednou z funkcií ochlpenia je totiž chrániť okolie pohlavných orgánov. Bez neho tak drsnejší sex môže skončiť s odreninami na intímnych miestach, akoby ste miesto milovania zápasili.

Pokožka sa upokojí

Je jedno, či sa zbavujete ochlpenia holením, alebo voskom, či laserom. Pokožka je na týchto miestach vystavená vyššej vlhkosti, treniu so spodnou bielizňou a baktériami. Táto kombinácia často spôsobuje začervenanie a zapaľovanie pokožky v rozkroku. V tom prípade je na mieste nechať ležať žiletku ľadom a ozdraviť pokožku prirodzeným ochlpením. Aspoň na pár týždňov.

Estetický dojem

Estetická chirurgia sa z poprsia presúva na ženské rozkroky. Čoraz viac žien vyhľadáva plastického chirurga s jedinou prosbou. Chcú upraviť vnútorné pysky ohanbia do formy, ako vidieť v erotických časopisoch. Môže za to práve trend vyholenej vagíny. Chĺpky prekrývali aj estetické nedokonalosti, či pôsobenie gravitácie na vagínu. Keď je všetko nahé, je potrebná estetická úprava. Pritom stačí v prípade následkov veku iba nechať prekryť nedokonalosti atraktívne upraveným ochlpením a partner sa pohľadom poteší.

Fetiš nad všetky fetiše

Mnohým mužom skutočne trend vyholeného pohlavia nevonia. Neochlpené rozkroky im niekedy pripomínajú mladé lolitky, inokedy im takáto úprava príde neprirodzená. Veď s takou radosťou čakali na prvé chĺpky, ktoré ich na dievčatách vzrušovali a zrazu sú preč. Skúste sem – tam osviežiť sexuálne hry o vaše ochlpenie a uvidíte, ako partnerovi zažiaria oči a určite sa poteší. Zmena je motorom (sexuálneho) života.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #žena #benefity #ochlpenie #vagína #rozkrok