Akú ženu chce chlap v posteli? Mačička, romantička,'ľahká'!

Ak by si mal vybrať muž ako vo výklade, akú babu by si vybral do postele?

06.09.2014 17:30
erotické farby - čierna - sex - zvádzanie Foto:
Tak trochu ľahká žena - to je rola, ktorou muža vzrušíte.
debata (1)

Ak chcete spoznať odpoveď, musíte sa spýtať toho vášho, po akej milenke baží. Bez zachádzania do príliš intímnych otázok sa mu určite môžete predstaviť do svetle, ktoré naňho zaberie! Existujú charaktery žien, ktoré ocení jednoducho každý.

Mačička

Nežná, jemná, láskavá. Viac menej destilovaná materská starostlivosť v sexi tele. To je mačička, ktorá sa zakráda k posteli a začína jemným láskaním. V každej mačke sa však skrýva šelma a preto preberá iniciatívu. Vie, ako sa dostať partnerovi pod kožu aj pod nohavice. Nahmatá jeho erekciu a berie si s nežnosťou a úsmevom potešenie. Mužov vždy vzrušujú nežné dračice. Koniec koncov najlepšie milenky dostávajú práve pomenovania divoké šelmy. Jasné, že partnera neroztrháte, ale dáte mu zabrať tak, že po sexe s vami jednoducho vydýchne a zaspí minimálne do rána. Mačičky sú ženy, o ktorých muži snívajú. Pritom je jedno, či sa na sex vzorne pripravíte a oblečiete do sexi kostýmčeka, alebo iba prídete nahá. Mačička je póza ženy, ktorú si muži vychutnajú na dovolenke, v čase voľna, keď je čas vychutnávať si milostné spojenie.

Ľahká žena

Nebude reč o žene za peniaze. Bude reč o vás a premene manželky, partnerky, starostlivej priateľky na sexuálnu mašinu. Prostitútky a ľahké ženy sú pre muža jednoducho fascinujúcimi postavami ľudských dejín. Nikdy ich neprestane priťahovať tá magická možnosť splniť si sexuálne potreby, akoby listovali v jedálnom lístku. Sexuálna otvorenosť bez zábran. Nahota bez škrupúľ. Volanie lona len tak na počkanie. Buďte niekedy sexuálne vulgárna. Ukážte mu, ako nenosíte doma nohavičky, pokojne sa pred ním predveďte nahá a pozvite ho na svoje telo. Ozdobiť sa vysokými podpätkami a podväzkami? Partner bude doslova šalieť. Žena, ktorá vie zo seba občas spraviť „ľahkú“ si vezme pre seba milostné potešenie, zároveň eliminuje možnosť, že partner využije platené služby. Zároveň splní partnerovi sen, ktorý sa mu sníva od prvej lásky. Premeniť sa na sexuálny nástroj je vhodné ako stimulácia, ak máte pocit, že by si život v posteli už zaslúžil oživenie.

Romantička

Muži milujú romantičky! Skutočne. Musia byť však kombinované s mierne skazenými dievčatkami, ktoré po chvíľach romantiky rady pokrčia plachty. Romantičku ocenia vždy, keď prídu s romantickým nápadom. Prechádzkou, kinom, pokojne aj divadelným predstavením. Večeru samozrejme rád zaplatí, ak ho počas nej budete štekliť nohou v rozkroku. Muž má rád sviečky okolo postele, keď vie, že vás v ich svetle uvidí nahú a hodíte mu saténové nohavičky do tváre. Na sexuálne atraktívnu romantičku sa môžete s radosťou premeniť, keď máte chuť prežiť niečo pekné a pritom viete, že obaja túžite po milovaní. Nebudete sa brániť romantike, práve naopak. Muži na romantické chvíle pretvorené na istý druh predohry nedajú dopustiť.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #muž #sex #žena #túžba #posteľ #romantička

+ Trénujte s priateľmi, aby ste sa navzájom motivovali a bavili sa.
Peniaze, ktoré zaplatíte za zubára sa vám...

+ Vyskúšate termálne kúpele a masáže. Telo vám bude neskutočne vďačné.
Nepodceňujte svoje pracovné...