Žena v znamení raka: Trochu bláznivá, trochu smutná

, 09.07.2014 15:00
rak, znamenie raka
V znamení raka sú narodení ľudia v druhej júnovej polovici a v prvej júlovej. Autor:

Astrológovia ju charakterizujú ako trochu bláznivú, ale aj trochu smutnú. Každopádne, žena v znamení raka má fantáziu a presvedčí o tom každého.

Opatrná
Rozhodne k jej plusom patrí, že si šetriť. Nie je rozhadzovačná ako žena v znamení barana, ktorá sa drží hesla „peniaze vždy boli, takže aj budú“. Račica je opatrnejšia. So šetrivosťou ale súvisí skromnosť. Utratí napokon na dobrú vec, inak si však euro dvakrát obráti v dlani. Ale pozor! Ak jej bolo ublížené, neplače, nezúfa. Trpí po svojom. Vydá sa na nákupy. Vtedy sa jej ťažko ušetrené peniaze rozkotúľajú.

Nuda? Nehrozí
Nudiť sa s ňou žiaden muž nebude. Ona je totiž dosť zaujímavá spoločníčka. Ale odtiaľ-potiaľ. Žena v znamení raka neznáša kritiku viac ako ktorákoľvek iná žena v inom znamení. Pre výsmech v akejkoľvek podobe nemá pochopenie. Tadiaľto teda cesta určite nevedie! Na čo by sa tiež muž, ktorý ju chce zbaliť, mal pripraviť, je fakt, že je dosť váhavá. A paniku jej naháňa odmietnutie. Až do takej miery, že sa nikdy o muža nepokúša. Necháva všetko na ňom.

Neverí si
Spoznávacím znamením ženy v znamení Raka je aj to, že si neverí. Myšlienok v hlave, keď sa zaoberá vzťahmi, má až príliš. V čom by si bez obáv mohla veriť, no nerobí to, je varenie. Kto tedá hľadá gazdinku, určite ju v račici nájde. Pozor na city k nej. Až si ňou budete istý, hovorte jej hoci každý deň, že ju milujete. Ak to však tak nie je, nevyslovte to ani raz. A radšej sa s ňou rozíďte. Vraví sa, že s citmi raka sa nehodno zahrávať…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie rak #šetrnosť #opatrnosť #gazdiná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite dodržiavať dané opatrenia, nebuďte sebec.
Stav nezamestnanosti je načase riešiť, prekvapí vás...

+ Dnes vynecháte pitie kávy a zistíte, že sa zlepší vaše trávenie.
Upokojte sa, práca vám pôjde od...