Muž v znamení blížencov potrebuje slobodu

, 12.06.2014 13:00

Nikdy neviete, čo od neho čakať. Je nevypočítateľný! Aj vy si s podobným komentárom chytáte hlavu?

Blíženci. Polarity stále spolu.
Blíženci. Polarity stále spolu. Autor: SHUTTERSTOCK

Vitajte v klube. Máte do činenia s mužom v znamení blížencov. Ak ho skutočne milujete, našli ste v ňom pravú lásku a nechcete, aby vám zdrhol, dajte mu čo najviac slobody. Bude vás za to milovať. Spočiatku sa dokonca tvárte, že ani spolu nechodíte. On nech bojuje, vy sa v tom vyžívajte a obaja budete spokojní. Pri blížencoch platí viac ako pri mužoch v iných znameniach „vyčkaj času ako hus klasu“. Verte tomu, že tento muž bude váš a on bude.

Astrológovia tiež upozorňujú ženy na to, že keď začnú chodiť alebo rovno žiť s blížencom, budú mať nie jedného, ale hneď dvoch mužov. Nie je to vtip. Muž v znamení blíženca má totiž dve tváre, veď sa to už popisuje v názve jeho znamenia. Títo dvaja muži, ktorí v blížencovi žijú, sú však úplne rozdielni.

Na čo sa teda určite pripravte: Váš blíženček bude mať rád ľudí. Grilovačky, koncert, veľké stretávky, do organizovania ktorých sa sám pustí… Bude od vás vyžadovať, aby ste mu robili spoločnosť. Pripravte sa aj na jeho náladovosť a na to, že názory a nápady mení ako ponožky. To, čo navrhne v jeden deň, už nemusí platiť na ďalší. Všetko pretrpte a potom budete oberať ovocie. Pretože čo blíženec naozaj neznáša, je, keď tlačíte na pílu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sloboda #blíženci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak budete rozširovať nenávisť, uškodíte tým len sami sebe.
Výčitky svedomia peniazmi neovplyvníte, hlavne...

+ Svoju šancu ste si premárnili, ale nič nie je stratené.
Ak nič neurobíte, ani nič nepokazíte, avšak...