Muž v znamení blížencov potrebuje slobodu

, 12.06.2014 13:00

Nikdy neviete, čo od neho čakať. Je nevypočítateľný! Aj vy si s podobným komentárom chytáte hlavu?

Blíženci. Polarity stále spolu.
Blíženci. Polarity stále spolu. Autor: SHUTTERSTOCK

Vitajte v klube. Máte do činenia s mužom v znamení blížencov. Ak ho skutočne milujete, našli ste v ňom pravú lásku a nechcete, aby vám zdrhol, dajte mu čo najviac slobody. Bude vás za to milovať. Spočiatku sa dokonca tvárte, že ani spolu nechodíte. On nech bojuje, vy sa v tom vyžívajte a obaja budete spokojní. Pri blížencoch platí viac ako pri mužoch v iných znameniach „vyčkaj času ako hus klasu“. Verte tomu, že tento muž bude váš a on bude.

Astrológovia tiež upozorňujú ženy na to, že keď začnú chodiť alebo rovno žiť s blížencom, budú mať nie jedného, ale hneď dvoch mužov. Nie je to vtip. Muž v znamení blíženca má totiž dve tváre, veď sa to už popisuje v názve jeho znamenia. Títo dvaja muži, ktorí v blížencovi žijú, sú však úplne rozdielni.

Na čo sa teda určite pripravte: Váš blíženček bude mať rád ľudí. Grilovačky, koncert, veľké stretávky, do organizovania ktorých sa sám pustí… Bude od vás vyžadovať, aby ste mu robili spoločnosť. Pripravte sa aj na jeho náladovosť a na to, že názory a nápady mení ako ponožky. To, čo navrhne v jeden deň, už nemusí platiť na ďalší. Všetko pretrpte a potom budete oberať ovocie. Pretože čo blíženec naozaj neznáša, je, keď tlačíte na pílu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Sloboda #blíženci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebojte sa rozhýbať, svoje rozhodnutie za žiadnych okolností nemeňte.
Otvoria sa vám...

+ Zvýšte starostlivosť o nechty na rukách aj nohách, sú odrazom hygieny.
Nezabúdajte na vaše dlhy, snažte...