Fakty v posteli, ktoré vás majú stále čím prekvapiť

Niečo o sexe už vieme, ale v niektorých oblastiach môžeme byť nováčikmi do konca života.

19.05.2014 08:30
sex, vzťah, intimity Foto:
Dobrý sex nás spraví rovnako šťastných ako 100 000 dolárov.
debata (1)

Vedci a vedkyne sexu stále nedajú pokoj a to má za následok neustále pribúdajúce informácie do postele. Niektoré sa určite zídu a ich uvedenie do praxe má na sex turbo vplyv.

Nepoužívaný penis sa stráca

Zlá správa pre všetkých mužov, ktorí majú sex maximálne raz do týždňa. Penis má tendenciu pri nepoužívaní zmenšovať sa. Môžu za to toporivé telieska, ktoré ak dostatočne neprecvičujete, skončia svoju životnosť. Aj v záujme žien je tak skôr partnera trénovať, ako prísť ešte aj o to málo, čo má…

Sex je lepší ako peniaze

Merania šťastia prebiehajú podchvíľou na celom svete. Porovnávať sex s peniazmi nie je celkom stratená aktivita, najmä ak vyjdú zaujímavé výsledky. Dobrý sex nás spraví rovnako šťastných ako 100 000 dolárov. To určite nie je investícia na zahodenie. Skôr na potešenie sa dnes večer. Nejde o rodiny, v ktorých sa sexom nahrádza akákoľvek zábava, čo stojí peniaze. Mozog muža a ženy v strednej triede však zareaguje rovnakými centrami slasti v mozgu ako pri peniazoch, tak aj pri dobrom sexe.

Cvičte

Fyzická aktivita prispieva k celkovej vitalite, ale až 51% žien priznalo, že pri intenzívnych skracovačkách dosiahli orgazmus. Možno aj to je dôvod, prečo je v posilňovni toľko usmiatych a spokojných tvárí. Pri tomto cviku dochádza k spevňovaniu vaginálnych svalov. Tie využijete koniec – koncov pri milovaní s parterom. Ako však vidieť, ich samotné zapojenie do cvičenia môže mať nečakane priaznivý efekt, pre ktorý si tento cvik zaručene obľúbite.

K orgazmu v ponožkách

Pri sexe sú ponožky vyslovene odpudivým artiklom. Azda ani niet väčšieho faux pas okrem zlyhanej erekcie. A predsa sú na niečo dobré. Ženy omnoho rýchlejšie dosiahnu vyvrcholenie s teplými ponožkami na nohách. Ak nechcete byť úplne antisexi, skúste samodržky a lepší orgazmus prežijete obaja.

Sexom spálite 144 kalórií

Pritom sa nemusíte ani príliš namáhať. Samozrejme, ak siahnete po akrobacii alebo intenzívnejšom pohybe, na čelo vám vyjdú kvaky potu a vy zhadzujete pri tej najpríjemnejšej činnosti na svete. Tomu sa žiadny zážitok zo stacionárneho bicykla nevyrovná.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #intimity #milovanie #orgazmus

+ Udržiavanie hydratácie zlepšuje výkon a pomáha v regenerácii.
Včasné splácanie dlhov šetrí peniaze na úrokoch a...

+ Chystáte sa na turistiku do hôr, nezabudnite fľašu s čistou vodou.
Pozvanie na narodeninovú oslavu akceptujte a...