Ako sa vo vzťahu zmení každý chlap?

Každá žena tak trochu čaká, že sa ten jej vo vzťahu zmení. Menej piva, menej výletov s kamarátmi, viac pozornosti a nehy. Realita je však odlišná.

18.05.2014 08:00
manžel, láska, vzťah Foto:
Niekedy zmena muža vo vzťahu nemusí byť príjemná.
debata

Na to, že váš milovaný bude iný, sa treba pripraviť a nemať ružové okuliare. Poznať všetkými masťami mazané triky, ako zabrániť jeho najhoršej možnej premene sa tiež oplatí.

Zabúda

Zabudol by aj vlastnú hlavu. Omnoho viac vás trápi, že zabúda na výročia, na príjemné okamihy, ktoré by ste si mali pripomenúť. Zabúda vám len tak urobiť radosť a zabúda aj na to, že by s vami mal plánovať spoločné aktivity. Muž si je vedomý, že ste už jeho a tým to preňho hasne. Dajte mu sem – tam dôvod žiarliť, alebo vyzývavosťou pocit, že o vás musí stále tak trochu bojovať. Nezmení sa na zábudlivca, akého si doma chovajú ostatné. Ak ho aj vy potešíte drobnosťami, bude to partnerská symbióza a zabránite tomu najhoršiemu, aby pri nejakej inej zabudol aj na to, že ho čakáte doma.

Zlé vs dobré vlastnosti

Žena stavia na tom, že mužove vlastnosti vo vzťahu vykvitnú a zadupú tie negatívne. Spýtajte sa mamy, starej mamy aj prababky. História sa opakuje. Všetky dobré vlastnosti sú u partnera vyšpičkované v období, keď vás balí a tie zlé maximálne utlmené. V partnerstve sa dostávajú do rovnováhy, takže sa zdá, že pribudli len zlé a dobré vyprchali. Ak idete do vzťahu s partnerom, nedúfajte, že ho prerobíte na lepšieho. Skôr odhadnite, či by ste sa uspokojili, aj keby bol už len spolovice taký dobrý. Vtedy ho budete milovať aj po zmene, ktorá nutne príde. Nedá sa tomu zabrániť, iba sa pripraviť.

Domased domáci

Nie je to vždy len chybou muža, že sa z neho vyvinul milovník televízie, piva, sedenia na gauči a nič viac okrem ovládača ho už v živote nezaujíma. Týmto syndrómom trpia muži v strednom veku. Cítia sa udupaní. Ich mužstvo je na úrovni mrazu. Nezaujímajú ich už ani mladé baby, nechodia na dovolenky, jednoducho sa stali živým príkladom krachu mužnosti. Je to dôsledok pristrihávania krídeliek. Prispôsobili sa tomu, že budú dobrí a ich testosterón ustúpil do úzadia. Preto sa stali akýmisi telami bez života. Nechajte mu koníčky, podporujte ho a nedávajte mu hubovú polievku, vždy keď sa obzrie za iným zadkom. Bez týchto vecí nebude chlap chlapom, čo zistíte, keď už bude neskoro.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #muž #zmena #manžel

+ Na zábave to nepreháňajte s alkoholom, mohli by ste mať veľké problémy.
Jednoduché úpravy pracoviska...

+ Pridanie hudby k vašim tréningom môže zlepšiť výkon a náladu.
Pracovné skúsenosti vás posunú ďalej a vy si...