Erotická inšpirácia: Aký sex považujú ženy za najlepší?

Sex potrebuje neustále iskru aj inšpiráciu, aby to nebolo rovnaké ako reprízované filmy pre pamätníkov.

12.05.2014 08:30
sex, vzťah, intimity Foto:
Užite si dvojnásobnú dávku rozkoše oproti tomu, čo poznáte bežne.
debata

Ak nie ste z tých, čo by s kamarátkami pri káve rozoberali intímne detaily ich života, čítajte ďalej. Keď dámy dajú dole z tváre záves cudnosti, priznajú aký sex im robí najlepšie. Čo tak inšpirovať sa zaručenými receptami slasti?

Zavčas rána

Skúsenosti žien hovoria v prospech ranného milovania. Prebrať sa s prstami, či jazykom na ohanbí je intímne, dôverné a nesmierne vzrušujúce. Možno bez bozkov, ale zato s intenzívnym vyvrcholením. Dvojice, ktoré využijú mužskú rannú erekciu miesto toho, aby ju prešli mlčaním, si užívajú následne celý deň. Orgazmus pred raňajkami je to najlepšie predjedlo.

Staňte sa vyzývavou

Povedzte partnerovi, ako ho chcete. Ako sa neviete dočkať sexu, prípade aj drsnejšie antré pozvania do postele sa môže hodiť. Len tak priamo z očí do očí. Nech ostane obarený vašou nečakanou túžbou. Keď odhodíte povestnú opatrnosť a nesmelosť, prelomí sa vo vás kryha ostychu a sex bude patriť k najlepším aké ste zažili. Hoci možno kvôli vyššej vyzývavosti a partnerovej horlivosti predohru úplne vyškrtnete.

S pomocníkom

Modernejšia, ale veľmi obľúbená skúsenosť. Nenechajte partnera na váš apetít samého. Trojka nemusí byť o nevere, ale o erotickej hračke. Vibračné krúžky či vibrátor, ktorý dráždi váš klitoris. Prípadne „sendvič“ a lá váš parter a erotická pomôcka. Užijete si dvojnásobnú dávku rozkoše oproti tomu, čo poznáte bežne.

Sex pred zrkadlom

Pred tým ako si užijete s výhľadom na vaše telá, musíte byť s nimi spokojní. V tom prípade je pohľad na váš sex vzrušujúci pre oboch. Stimuluje fantázii aj vizuálne pôžitky, ktoré aktivujú centrá v mozgu, vďaka ktorým prežijete omnoho farebnejšie vyvrcholenie.

S vankúšikom pod zadočkom

Nedajú naň dopustiť ženy aj muži. S malým vankúšikom pod zadkom dostane vagína ženy úplne iný tvar. Prienik bude intenzívnejší. Tak prečo nevyužiť túto možnosť, keď každá žena, ktorá tento zlepšovák skúsila, hovorí o neporovnateľnom pocite? Vyskúšajte a uvidíte, že väčšina sa málokedy mýli.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #intimity #milovanie #erotika

+ Snažte sa dať svojmu telu stravu minimálne trikrát denne, maximum je pätkrát.
Urobte všetko preto, aby ste si...

+ Hydratované telo nemusíte mať iba z vody, ale aj z ovocia a zeleniny.
Uvažovať o hypotéke bude zbytočné, snažte...