Pozor! Aj vaša kamarátka vám môže ukradnúť chlapa

Ukradnúť vášho drahého vám nemusí iba krásna zvodkyňa.

23.03.2014 17:00
milostný trojuholník Foto:
Už ho má v oku iná žena?
debata

Žena, ktorá vám dokáže rozbiť vzťah a ukradnúť vášho drahého nemusí ani zďaleka pripomínať neodolateľnú zvodkyňu. Skôr naopak. Ktorá žena z jeho či vášho okolia môže byť vašou sokyňou?

Jeho ex nedala o sebe dlho vedieť. Mala vzťah, bola relatívne šťastná, no zrazu je všetko v jej živote inak. Zostala single a ako na potvoru si spomenula, že jedinou skutočnou láskou v jej živote bol váš drahý. A keďže rozchod si poriadne nikdy nevyjasnili, jej návrat je pre váš vzťah naozaj nebezpečný. Zahrá to na staré spomienky, úžasnú lásku a vášeň… Ak sa jej podarí opäť v ňom zbudiť záujem a následne aj túžbu, máte smolu!

Váš vzťah nie je celkom v bezpečí ani pred vašou večne nešťastnou kamarátkou, ktorá má smolu na mužov. Pozor! Pred tým vaším môže zahrať peknú komédiu. Pretvárka, pekný úsmev, slzy… Jednoducho veci, ktoré môžu na vášho drahého zabrať. Chuderka, ktorá potrebuje mužskú oporu, lebo je tak veľmi sama a opustená. Najskôr s vami trávi pomerne veľa času a potom začne vyhľadávať výlučne spoločnosť vášho partnera. Vie si zistiť, kedy ste zaneprázdnená a zmanipulovať ho tak, že za ňou pobeží.

Vždy usmiata, šťastná a dobroprajná kolegyňa. Nikdy nepovie nič negatívne, jej tvár stále zdobí sladký úsmev a s každým je kamarátka. Na váš vkus z nej srší až priveľmi afektu a neúprimnosti, ale váš drahý jej môže sadnúť na lep. Jasné, veď pred ním nonstop hrá chápavú „pohoďáčku“ a dáva mu jasne najavo, že je pre ňu muž s veľkým M. A keď vy náhodou doma zlyháte a nemáte práve skvelý týždeň, ona je tu stále preňho. Povzbudí ho v pravej chvíli a po čase…

Láska z detstva drieme hlboko v srdci každého muža. Občas si predstavuje, čo asi robí a s kým a kde žije. A jedného dňa mu z ničoho-nič skríži cestu. A bohužiaľ, práve v momente, kedy nikoho nemá. Vyzerá skvelo, je vtipná a pri pohľade na ňu sa váš partner celý rozžiari. A hoci vám dookola opakuje, že je to hlúposť a dávno zabudnutá minulosť, nemusí to byť pravda. Pár stretnutí a obaja môžu zistiť, že konečne prišla tá ich spoločná šanca. Pomaličky si k sebe nájdu cestu poza váš chrbát. A keď sa spamätáte, už je neskoro.

debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #koniec #sokyňa

+ Zdravie vás nesklame, ak sa budete vyhýbať komplikáciám a stresu.
Kúpite do bytu konečne klimatizáciu, svoje...

+ Športové aktivity prenesiete do bežného života a zlepšíte svoj štýl.
V zamestnaní sa nemusíte ku...