Správa sa k vám partner citlivo?

Citlivé srdce a duša muža prezradí, že vás skutočne miluje.

19.03.2014 14:00
láska, vzťah Foto:
Je krásne vedieť, že on je ten pravý.
debata

Ako rozpoznáte, či ON je ten pravý? Samozrejme, napovedá vám srdce aj rozum. Ale aj muž po vašom boku vám dáva jasné znamenia, či je pre vás skutočne ten, na ktorého ste tak dlho čakali. Možno po pár mesiacoch randenia zistíte, že ste sa v ňom zmýlili. Alebo spoznáte, že v ňom máte poklad. To, ako citlivo sa k vám správa, môže mnohé prezradiť…

Dokáže vám úprimne povedať „prepáč“. Pozor, nie také obyčajné, ale „prepáč“ naozaj zo srdca. Kedy vy cítite, že svoju chybu trpko oľutoval a je mu nanič. Je dôležité, či muž prizná svoj omyl a neobviňuje neustále len tých ostatných okolo seba. Keď dokáže pred vami aj sám pred sebou uznať, že urobil chybu a ublížil vám. Keď neberie váš smútok na ľahkú váhu a dokáže si občas nasypať „popol na hlavu“.

Vie vycítiť, kedy má mlčať a kedy vás má, naopak, trocha rozosmiať. Dokáže čítať vo vašej duši bez toho, aby ste mu museli na rovinu povedať, že je vám „nanič“. Áno, aj citlivé odtiene vašej nálady vie ten pravý muž rozpoznať. Bez zbytočných otázok vás objíme, poskytne vám útočisko…

Dokáže rozpoznať, v akej spoločnosti sa vám páči a v akej nie. Nenechá vás napospas hlúčiku jeho kamarátov, vyhľadá vás očami a vy mu môžete povedať: „príď ma zachrániť“. Snaží sa, aby ste sa cítili s jeho priateľmi či príbuznými vždy príjemne a je vám stále naporúdzi. Môžete sa spoľahnúť, že on sa o vás v spoločnosti vždy postará, ako sa patrí. Nenechá vás blúdiť stratenú kade-tade.

Ste preňho jediná žena na svete a nebojí sa dať to najavo. Kdekoľvek. Obdivuje vás, váži si vás, chce byť s vami. Citmi k vám si je istý a má odvahu o vás zabojovať, keď je treba. Nezľakne sa prekážky, vždy nájde pre vás dvoch riešenie. Citlivo vždy odhadne, čo potrebujete.

Pozve vás do svojho vnútorného sveta. Nemá prečo tajiť nič, na čo sa ho opýtate. Vysvetľuje, odpovedá… Chce, aby ste mu dôverovali a vedeli o ňom všetko, čo vás zaujíma. Neklame a neprifarbuje. Aj nepríjemné udalosti z jeho života vám vysvetlí tak, aby vás nevystrašil. Berie ohľad na vašu krehkosť a zraniteľnosť.

Dáva vám pocit, že s ním zvládnete všetko. Od maličkostí až po veľké veci. Je tu, aby vás podporil, utešil, zabavil. Všetko, čo od svojho partnera čakáte. Ponúka vám seba, svoje srdce. Cítite sa pri ňom bezpečne a viete, že čokoľvek by sa stalo, on bude s vami. Neopustí vás, neoklame. A taký pocit je tým najväčším dôkazom jeho lásky.

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #muž #srdce

+ Dávajte pozor v čom chodíte, plesne a bradavice sú z nesprávnej obuvi.
Ste pod drobnohľadom nadriadených,...

+ Starnutie zvládate ťažko, no kozmetickými zákrokmi si nepomôžete.
Plánujte rozpočet, aby ste mali prehľad...