Muž v znamení kozorožca: Potrebuje pochvalu!

Charakterizovať ho jednou vetou? Potom je odmeraný, ctižiadostivý, ale rodinný typ!

09.01.2014 12:00
kozorožec Foto:
Znamenie kozorožca.
debata

Od určitých vecí a ľudí si drží, občas až nezdravý odstup. Sám to však tak chce a tak mu to vyhovuje. Možno sa hanbí, ale v skutočnosti je veľmi silný. Ak teda hľadáte silného chlapa, ste na dobrej adrese.

Šéf ani jeho milenka (či manželka) v ňom budú mať zmätok. Pretože on chce, aby ho chválili, ale nikdy to nedá najavo. vezmite túto informáciu ako fakt a keď bude vhodná príležitosť, pochváľte ho – najlepšie pred všetkými. Bude sa tváriť, že ho to nezaujíma, dokonca možno ešte horšie – že sa mu to protiví, no reálne ho to bude hriať. Narastie o desať centimetrov. A to potrebuje! Takže túto radu nepodceňujte…

Má pochopenie pre rodinu a sám by ju veľmi rád a čo najskôr prijal. To je jeho predstava o živote – v krbe praskajúce drevo a na dvore aspoň dve deti. Žena samozrejme nesmie chýbať, až potom bude jeho predstava dokonalá. Dovtedy si nadovšetko váži svojich rodičov. Práve kozorožci opúšťajú teplo domova a maminu kuchyňu najneskôr zo všetkých znamení – ak hovoríme o mužoch.

Obrňte sa trpezlivosťou. Tomuto mužovi všetko pekelne dlho trvá. A je málo spontánny. Ak vám v piatok napadne, že chcete ísť v nedeľu len tak na skok do Budapešti alebo do Viedne, s kozorožcom to ľahké mať nebudete. Musíte to naplánovať, oznámiť mu to, on sa musí na to pripraviť a uznať, že to má zmysel.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kozorožec

+ Venujte čas relaxácii a meditácii, znižuje to stres a zlepšuje náladu.
Zapojenie sa do súťaže prinesie vytúžené...

+ Rozmaznávajte svoje telo masážou a procedúrami vo wellness.
Použijete skrytú rezervu, ale bude to na...