Škorpión - čo by ste o ňom ešte mali vedieť?

, 12.11.2013 13:00

Spoznali ste zaujímavého človeka v znamení škorpióna a chceli by ste sa mu čo najviac priblížiť? Vedieť o ňom čo najviac?

Škorpión.
Škorpión. Autor: SHUTTERSTOCK

O človeku, ktorý sa narodil v druhej polovici októbra a v prvej novembrovej, vedzte, že patrí k vodným znameniam a ide o flegmatika. Najlepšie si porozumie s ľuďmi narodenými v znamení raka a ryby, ktoré tiež plávajú vo vode.

Majú radi sex
Škorpióni sex zbožňujú. Sú vášniví a ako milenci si veľmi veria. Úprimne, neveria si, že by mohli zlyhať, že by si partnera nenašli, že by ostali roky single. Ak sa zamilujú, tak naplno. A čo cítia, to aj dávajú. Aby sme spomenuli aj mínus, tak patria k veľkým žiarlivcom a za neveru sa dokážu pomstiť.

Môžete im dôverovať
Keď je váš kolega v znamení škorpióna, určite mu môžete dôverovať. Sama pocítite, že tú dôveru vzbudzuje. Škorpióni sú okrem toho veľmi čestní ľudia.

S kým najlepšie?
Ako sme už spomenuli, škorpión si najlepšie porozumie s rakom, rybou, či ďalším škorpiónom (spozná sa v ňom). Vymenované vodné znamenia sú citlivé, vnímavé a prispôsobivé. Astrológovia však upozorňujú na znamenie váhy. S tými ľuďmi by si škorpión vedel vyjsť a dokonca mať aj harmonický vzťah.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#škorpión #znamenie škorpión
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreťažujte svoje telo, doprajte mu dostatok odpočinku a regenerácie.
Ak sa nebudete snažiť a pracovať na...

+ Zdravotné prechádzky by vám spravili dobre na mysli aj na tele.
Nebojte sa, na svojich zamestnancov sa...