Vyskúšajte orgazmus 3x inak

Orgazmus je veda, alchýmia, to najlepšie, čo nás pri sexe čaká. Ide o magickú silu, ktorá s nami zatrasie ako malé tsunami, čo vyviera v lone.

20.09.2013 08:30
sex, vzťah, intimity, orgazmus Foto:
Vyvrcholenie príde práve vtedy, keď ste nejaviac uvoľnení.
debata

O podobách orgazmu existuje mnoho štúdií a už dnes večer máte možnosť zažiť vyvrcholenie trikrát inak. Intenzívne, vzrušujúco, nezabudnuteľne.

Multilevel

Základom dobrého orgazmu nie je len to, že príde, ale ako často a ako intenzívne. Ženy na rozdiel od mužov majú privilégium, vďaka ktorému môžu kompenzovať aj to, že sa občas nezadarí. Dosiahnuť multiorgazmus nie je jednoduché, ale trocha snahy stojí za to sladké ovocie. Najprv je dobré, ak začnete sama. Vlastnoručné vyvrcholenie nie je hriech, ale skvelá predohra pred partnerským finále. Pohlavné orgány sa prekrvia, telo sa pripraví na sexuálne radosti a v neposlednom rade pristupujete k milovaniu ako uspokojené. Tento spôsob dosiahnutia prvého orgazmu je vhodné skombinovať so vzájomnou partnerskou masturbáciou. Navnadí aj partnera a plynule pokračujte napríklad k polohe 69. Výhodou viacnásobného orgazmu je, že po prvom už všetky ostatné prídu ľahšie a omnoho intenzívnejšie. Základom je neprestať v erotickej stimulácii a efekt viacnásobnosti znásobí každé milovanie. Nechajte partnera, nech sa s vami pohrá jazykom a milovanie už bude len zlatou bodkou a ďalším bodom k opakovaniu slasti.

S G bodom a klitorisom

Zabudnite na vaginálny a klitoriálny orgazmus. Zabudnite na snahy dosiahnuť ten ktorý odtieň vyvrcholenia a jednoducho kombinujte, čo vás baví. Bod G asi dva až tri centimetre vo vagíne a k tomu zapojenie klitorisu, najlepšie jazykom. Vtedy prichádza orgazmus bežne nepoznaný. Dokonalý, zmietavý, akoby sa spojili dve cesty k slasti do jedinej. Výhodná kombinácia dráždenia vagíny rukou partnera spolu s jazykom. Ženy, ktoré okúsili tento spôsob vyvrcholenia vedia, že sa mu nevyrovná žiadna klasika.

Spoločné vyvrcholenie

Ide skutočne o vysokú školu sexu, no stojí za to prejsť ju celú. Orgazmus pri milovaní býva obvykle klasickým, ale ak ho dosiahnete spoločne, radosť sa znásobuje niekoľkokrát. Tento princíp si vyžaduje trochu snahy, značnú dávku synchronizácie a prirodzenej súhry. Cítiť partnerove vyvrcholenie v momente, keď sa do vás vpíja vlastný orgazmus, je potešenie, ktoré sa rovná maximalizácii sexuálneho zážitku. Zatiaľ nikto nevymyslel nič krajšie, a preto aj medzi trojicou odtieňov tento spôsob vyvrcholenia jednoznačne vedie. Netreba sa však usilovať o zjednotenie za každú cenu. Príde práve vtedy, keď ste nejaviac uvoľnení. V tom momente by ste ho za nič iné nevymenili.

debata chyba
Viac na túto tému: #sex #intimity #orgazmus

+ Úprava pracovného prostredia zlepší držanie tela a predíde bolestiam.
Používanie finančných aplikácií vám...

+ Choďte sa dnes prejsť do prírody, je nato ideálne počasie.
Neštartujte sa a choďte stále dopredu, nezastavujte...