Mininávod, ako nepokaziť vzťah na začiatku

Vo vzťahu sa to rozhodne oplatí. Aby vydržal, umožnite mužovi, aby mal pri vás čo najviac slobody.

26.08.2013 18:00
láska, zvádzanie, rande Foto:
Chcete ho veľmi? Tak sa trochu kroťte.
debata (3)

Sloboda, to muži môžu. Preto na začiatku vzťahu urobte takú malú fintu. Jednoducho, hrajte sa na nedostupnú a príliš zaneprázdnenú. Urobte zo seba ženu, ktorej muž môže byť rád, že je s ňou. Docielite to tým, že si od budete od začiatku držať trochu od seba. A pozor na lásku! Zamilovaných žien sa muži boja.

Ak už cítite, že vám srdiečko tlčie iným tempom, len čo si na nového dotyčného spomeniete, predstavte si, že váš život je hra. Predstavte si, že tento muž, ktorý vám „spadol z neba“, vám neutečie a nezmizne z vášho života len v prípade, že k nemu ostanete chladná. Povoľte, až keď spozorujete z jeho strany neistotu. Alebo vám dá najavo, že sa mu to príliš nepáči.

Vtedy už aj sama pochopíte, že ste „za vodou“. Pretože váš muž sa na vás už namotal. A to ste nestihli spraviť nič, len mu dať pocit, že s vami sa teda rozhodne nudiť nebude. Na posteľ ešte nemyslite, v tej si spávajte sama a tvárte sa, akoby to tak bolo odjakživa. (Muži majú radi tajomné ženy). Skúste raz za čas dvojzmyselný vtip, ale taký ľahučký, aby váš muž neostal v rozpakoch a netriedil si v myšlienkach, akoby chcel prehodnotiť, čo si vlastne o vás myslieť.

3 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #rande #začiatok vzťahu

+ Ak máte chuť na sladké, doprajte si ho, neobmedzujte sa.
Nezabúdajte si odkladať na budúcnosť, raz zato budete...

+ Nezabúdajte na svoje problémy, neodkladajte ich na neskôr.
Svoje peniaze dobre investujte, raz zato budete...