Ženy, sex a alkohol! Kto z koho?

Alkohol búra zábrany, ale dva deci vína nie je to isté ako piť do zabudnutia, že niekoho máte.

30.07.2013 07:00
sex, intimity, alkohol Foto:
Dva deci vína uvíta ako vylepšenie sexuálneho života až 80% žien.
debata

Alkohol, ženy a sex. Trojčlenka, ktorá vie byť zdrojom kvalitných sexuálnych zážitkov, ale aj nepríjemných situácií a výčitiek. Alkohol pôsobí na ženy inak ako na mužov. Vie byť múzou sexuality, aj byť deštruktívny. Naučte sa milovať s tou správnou hladinou, ktorá sexu prospeje.

Dva deci – nič viac!

Samozrejme, hovoríme o víne, rozhodne nie o tvrdom alkohole. Dva deci vína podľa prieskumov uvíta ako vylepšenie sexuálneho života až 80% žien. Ale s pribúdajúcim promile sa sexuálne potešenie veľmi rýchlo znižuje.

Keď hlava nepomôže

Sex je pre muža primárne dráždenie pohlavia, pre ženu je to explózia mozgovej aktivity. Iba 41% žien dokázalo po požití alkoholu adekvátne zapojiť do milovania dostatok fantázie, hravosti a psychickej aktivity, aby dosiahlo vyvrcholenie. Dokonca v prípade, že žena dosahovala orgazmus pravidelne, alkohol u nej pravdepodobnosť dosiahnutia vrcholu znížil prakticky na nulu. Preto je fajn vychutnať si optimálne dva deci vína, ktoré fantáziu stimulujú a neubíjajú.

Chuť na experimenty

Hoci sa kvalita sexu s množstvom alkoholu znižuje, otvárajú sa nové možnosti. Neuveriteľných 80% žien vyskúšalo novú sexuálnu praktiku, ktorej sa bránilo, práve v opojení alkoholu. Je však vcelku povzbudivé, že následne k nej nemali predsudky a odpor ani s čistou hlavou. Alkohol sa tak ukázal ako celkom ľahká možnosť prekonať predsudky, ktoré súvisia s neodôvodneným strachom v oblasti sexuality.

Ženy iniciátorky

S pohárom vína ženy dokážu omnoho viac vysloviť svoje túžby. Osloviť pekného muža v bare, alebo prehovoriť o svojich sexuálnych túžbach ide ženám ľahšie, ak majú barličku v podobe pohárika. Aj tu však treba uniesť správnu mieru, pretože mužom imponujú otvorené, odviazané a uvoľnené ženy omnoho viac, ako tie, ktoré síce vedia, čo by chceli povedať, ale slová im z úst vychádzajú značne deformované.

Jemný prípitok namiesto pitia

Malé množstvo alkoholu vyzlečie zábrany, povolí uzdu fantázie a viac prekrví pohlavné orgány. Sex bude krajší. Všetko sa však končí, ak pocítite už len ľahké točenie hlavy. Vtedy má mozog poplach a omnoho dôležitejšie úlohy, ako vám dopriať potešenie zo sexu. Preto platí, že čím menej promile, tým viac uspokojenia. Naopak to skúšať nemusíte, zaručene si to neužijete.

debata chyba
Viac na túto tému: #alkohol #sex #sexualita

+ Nebudete sa cítiť príliš dobre na to, aby ste cestovali celú noc.
Sústreďte sa na prácu, ktorá vás živí,...

+ Netrápte svoj žalúdok, neprejedajte sa. Uprednostnite viac čistej vody.
Ak niečomu nerozumiete,...