Najhoršie dôvody na sex

Na dobrý sex by sa mal dôvod nájsť vždy. Niekedy je lepšie milovanie oželieť.

29.07.2013 07:00
sex, vzťah, intimity, problém Foto:
Prežiť sex nepripravená je omnoho nepríjemnejšie, ako ho vôbec nemať.
debata

Niekedy je lepšie milovanie oželieť, ako štartovať pohnútkou, ktorá by do postele ani tú najrozvášnenejšiu dvojicu viesť nemala. Pretože na konci milovania sa všetko spočíta.

Kvôli skúsenosti

Nehovoríme o chuti experimentovať. Tá je prirodzená, správna a zdravá. Niekedy však k sexu vedie aj prostá túžba úletu, netradičného zážitku len tak niekde na bájnej diskotéke, toalete a, samozrejme, s osobou, ktorú vidíme prvý aj posledný raz v živote. Toto je skúsenosť nielen extrémne riskantná, ale podľa žien, ktoré ju prežili, je aj kvalitu sexu mizerná. Chuť skúsiť jednorazovku, len tak pre čiarku v zápise sexuálneho vyžitia, netreba brať ako rozumný dôvod na milovanie.

Z protestu

Z pomsty a vzdoru sa na svete popáchali omnoho zábavnejšie veci, ako skončiť s niekým iným v posteli. Ak sa ale bavíme o sexe, tak v týchto intenciách nie je práve rozumné po hádkach, sporoch či sklamaniach a nevere vracať veci rovnako otvorene. Pretože ak aj prepukla nevera, všetko možno urovnať, v prípade, že nekráčame cestou oko za oko, zub za zub. Nakoniec aj tak dobrý sex nepríde, ale skôr tie výčitky, nepokojnosť a nervozita, čo nie je práve vhodná postlúdia.

Z prinútenia

Nie sú to len ruky za chrbtom a nôž pod krkom, čo môžu ženu k milovaniu priviesť proti vlastnej vôli. Muži často naliehajú omnoho viac ako je ženám milé. Ustúpiť partnerovmu naliehaniu nie je práve najšťastnejšie riešenie. Prežiť sex nepripravená je omnoho nepríjemnejšie, ako ho vôbec nemať. A to ako pre ženu, tak aj pre partnera, ktorý pochopí, že ak sú veci kvôli nemu, tej iskrivej atmosféry sa nedočká. A toto pravidlo sa netýka len prvej noci, ale ja rôznych noviniek a experimentov.

Kvôli testu

Už samotné testovanie je tak trochu dehonestujúce od čias, keď sme chodili do školy a testy nám nosili učiteľky. Preto nie je príliš šťastné používať sex ako nástroj na testovanie. Je vám verný, je nudný, bude kreatívny? Zobral si niečo z toho, čo ste mu hovorili? Akýkoľvek motív na testovanie sexom nie je príliš vhodný, pretože jeden je tu za učiteľa a druhý za neskúseného. Z toho aj napriek pozitívnym výsledkom nebývajú pozitívne pocity.

debata chyba
Viac na túto tému: #problém #sex #vzťah

+ Vyhýbajte sa zafajčeným priestorom, oslabené priedušky to ihneď pocítia.
Služobnú cestu neodmietajte, mohli...

+ Doprajte si viac oddychu, aby ste predišli stresu. Harmónia je dôležitá.
Dostanete príležitosť presvedčiť šéfa,...