Päť tipov na úžasný ranný sex

Na ranné vstávanie sa môžete tešiť už večer. Keď budete zaspávať s pocitom, že prežijete začiatok dňa plný vzrušenia, orgazmu a endorfínov.

25.07.2013 08:30
sex, vzťah, intimity Foto:
Ranný sex si vyžaduje prispôsobenie sa ešte stále rozospanému telu.
debata

Jednoducho štart, aký by vám mohli všetci závidieť. Hoci je ranný sex úžasný životabudič, len máloktoré dvojice mu vo svojom milostnom živote dajú priestor. Na vlastnú škodu, samozrejme.

Nesnažte sa o dokonalosť

Od malých lolitiek až po zrelé ženy mužov jednoducho rajcuje ženská prirodzenosť a nestrojená zvodnosť. Preto môže byť niekedy vyťahané tričko na spanie, z ktorého vám presvitajú bradavky, omnoho vzrušujúcejšie ako sexi negližé. Na upravovanie zabudnite, pokojne postačí umyť si zuby a pritúliť sa k partnerovi.

Polohy

Ranný sex si vyžaduje prispôsobenie milostnej aktivity ešte stále rozospanému telu. Žiadna gymnastika. Dokonalá je poloha odzadu pri ležaní na boku. Partner môže hladiť vaše prsia a pritom obaja môžete byť ešte v hladine alfa. Hodí sa aj klasický misionár, pokojne prevezmite akciu aj sama. Prehoďte si nohu cez jeho boky a nasmerujte penis tam, kam patrí.

Netreba veľa

Ranná erekcia je fenomén. Nie nadarmo sa muži pochlapia práve počas rána. Nechať toto nadanie len tak vyprchať do dňa? Radšej ho zúročte. Muž bude konečne spokojný, že ste využili jeho dar prírody a obaja naplnení endorfínmi a pocitom šťastia prežijete krajší deň. Keď uvidíte rannú erekciu, neobíďte ju. Sex bude úžasný.

Čas na rýchlovku

Ráno je ten pravý čas užiť si rýchlovku. Pretože celá noc spánku vedľa milovanej osoby je taká malá predohra. Sama zistíte, ako vám obom málo stačí, aby ste sa dopracovali do stavu vzrušenia, ktorý pociťujete večer po desiatkach minút láskania. Pokojne aj v kúpeľni pri maľovaní. Muža vzrušujú netradičné možnosti sexuálneho vyžitia a uvidíte, že aj takéto rýchle epizódy nie sú na zahodenie.

Vstávajte s láskou

Možno ešte nie ste dosť flexibilní na sex pred odchodom do práce, ale víkendy, tak tie by mali byť vaše. Ranné milovanie prehlbuje vzťah, takže pokojne, ešte pred raňajkami, vkĺznite partnerovi rukou do pyžama. Čaká vás tam rozkoš, úsmev a zistíte, že nie je najkrajšie s partnerom zaspávať, ale sa s ním prebúdzať.

debata chyba

+ Zamerajte sa na kondíciu a posilnenie imunity. Zdravie je prioritou.
Pracovné problémy vyriešite s nadhľadom a...

+ S úsmevom vám to pôjde lepšie a zabudnete na starosti, ktoré máte.
S financiami narábajte opatrne,...