Rýchle tipy na osvieženie predohry

Predohru a jej úlohu pri sexe určite netreba zdôrazňovať. Najmä ženám nie.

24.07.2013 08:30
sex, vzťah, intimity Foto:
Je len na vás, akú predohru si vyberiete.
debata

Nebudeme ale klamať, ak povieme, že pre mužov nie je príliš vábnym okamihom pred milovaním. Čoraz viac mužov dokonca priznáva, že predstava predohry ich často odradí aj od samotného milovania. Našťastie nič nie je definitívne stratené.

Drsnejšie je lepšie

Predohru chápeme obvykle ako nežnosti. Láskanie, hladkanie, rozmaznávanie tiel a to jemnosťou, ako by sme sa mali samou nehou rozpustiť. Vyhnúť sa povinnej jazde často znamená prejsť rovno k veci, čo tiež nie je na okorenenie sexuality zlé. Občas je ale dobré zakotviť na pomedzí. Spraviť predohru o niečo pikantnejšou, drsnejšou, takou, akú si budú pochvaľovať aj muži a zrazu sa pri slove predohra naježia a začnú sa tešiť.

Nechty, zuby a čo viac?

Používate pri hladkaní dlane, pri bozkoch iba jazyk a pery? Buďte trochu agresívnejšia. Otrepaná fráza, že orgazmus a bolesť majú k sebe blízko, platí. Pery sú super, aj šikovný jazyk je na mieste, ale zuby všetko zdrsnia a pridajú hre šťavu. Koľko ráz ste použili zuby na partnerovom krku, ušnom lalôčiku? Nemusíte mu spraviť modriny. Stačí správne zatlačiť a uvidíte, že z jeho hrdla vydá ston plný vzrušenia. Škrabance na chrbte nie sú vo filme len tak náhodou považované za znak dobrého sexu. Všetko sa to ale môže začínať už pri predohre.

Buďte dominantnou

Žena môže byť paňou nielen v kuchyni. Muži sa potešia, ak vezmete do rúk smerovanie predohry, ale nebude to len o tom istom, ako vždy. Nikdy nezabudnite, že aj v tom najcitlivejšom mužovi drieme lovec a niekde v kútiku duše mu je sympatické aj násilie. Testosterón je jednoducho taký – stačí trafiť klinec po hlavičke a predohra sa stane nesmierne sexi. Prístup vám opätuje a vy sa nebudete čudovať, kde sa v ňom berie toľko vášne, hoci doteraz pri predohre očividne trpel.

Smer jasný, cesta je vaša

Je len na vás, či sa vyberiete predohrou a lá vampír, stavíte na drsnejšie zaobchádzanie, pokúsite sa zapojiť zuby, viete sa do pettingu oprieť väčšou silou, alebo sa budete drsnejšie blázniť. Je však dôležité obmeniť jemné božteky a nežnosti, ktoré sú síce sexi, ale muža celý život nebavia. Ak nechcete, aby ustrnul v nezáujme o nehu, „nabrúste si nechty“. Mimochodom, po takomto spestrení muži opäť radi privítajú aj nežné kapitoly. Takže smelo do boja a žiadne zľutovanie, ani keď sa začne predohra…

debata chyba

+ Pravidelné cvičenie posilní telo aj myseľ, nájdite svoj rytmus.
Finančná disciplína je kľúčom k stabilite a...

+ Športové aktivity prenesiete do bežného života a zlepšíte svoj štýl.
V zamestnaní sa nemusíte ku...