Lepší sex už nezažijete? Omyl!

Sex neriešime, ak je priemerný. Ak je dobrý, o vzťah sa trasieme. Ženy aj muži bez rozdielu, v tomto prípade ani neprekáža, že sme každý z inej planéty...

25.06.2013 18:00
sex Foto:
Cítiť sa fajn po sexe je pocit na nezaplatenie.
debata

„S Romanom sme mali vzťah o ničom, veľa sme sa hádali a ja som prepadala úvahám, či je vôbec môj pravý. A či s ním nestrácam vzťah,“ prezradila 26-ročná Eva. Raz už mala dokonca pobalené kufre, keď si to rozmyslela. „Verte či neverte, keď som si pomyslela, že by som mala prísť o ten fantastický sex, ktorý mi robil neopísateľnú rozkoš, ako nikdy predtým v živote, nadobudla som pocit, že už nič lepšie nikdy nezažijem,“ prezradila.

Napokon sa však s Romanom rozišla. Povedala, že problémy medzi nimi sa vystupňovali natoľko, že v tom jednoducho prestala chcieť pokračovať. A napokon, bola tu silnejšia motivácia. „Musíte mať veľmi silnú motiváciu, aby vám na vynikajúcom sexe prestalo záležať,“ myslí si Eva, ktorá je dokonca presvedčená o tom, že tak, ako stretneme v živote svojho osudového chlapa, stretneme aj osudového milenca. A žiaľ, nemusí sa jednať o jednu a tú istú osobu. Aká teda bola tá motivácia? „Už som chcela rodinu, dieťa. A bolo mi jasné, že s Romanom to mať nebudem,“ skonštatovala.

Tak, ako 90 percent ostatných žien, ktoré sa majú rady a nikdy nestrácajú nádej, aj ona nabrala všetku odvahu a vykročila z náročného vzťahu. „Samozrejme, aj ja som mala občas negatívne myšlienky typu: Čo keď už nikoho nestretnem. Potom som sa však presviedčala o tom, že nie som prvá ani posledná a kým niekoho nestretnem, budem si užívať. A najdôležitejšia veta porozchodových dní znela: Vek je len číslo!“

„Aj ja som trošku pohnojila nový vzťah, ktorý prišiel po Romanovi,“ prezradila. Nie, nevysypala naňho na prvom rande svoje bábätkovské túžby. Naopak. Triasla sa pri predstave, či s ním bude dobrý sex. „Mala som myslieť asi na to, čo vyštudoval, kde presne býva a či je v živote šťastný, no ja som mala myšlienky v posteli. Sledovala som mu prsty a odhadovala, aké je to asi veľké. A či je to hrubé. A či sa to bude podobať na Romanove,“ zdôverila sa.

Čo jej však nový objav predviedol neskôr v posteli, nemalo obdoby. „Vtedy som pochopila, že všetko je v hlave. Počula som tento výrok, ale nikdy som mu poriadne nerozumela. Je to o tom, že stačí si to priať. Stačí chcieť mať dobrý sex vo vzťahu a on príde. Nemať strach je tak isto dôležité, ak nie dôležitejšie. Odvtedy nepoznám nič ľahšie ako rozísť sa a čakať, čo príde potom. Úplne stačí veriť, že stále len lepšie,“ myslí si Eva.

debata chyba

+ Ak máte chuť na sladké, doprajte si ho, neobmedzujte sa.
Nezabúdajte si odkladať na budúcnosť, raz zato budete...

+ Budujte si lepšie zdravie, nezabúdajte naňho.
Doprajte si to, čo skutočne potrebujete a neobmedzujte sa....