Sila objatí na diaľku

Zažili ste už ten malý zázrak, že pri pomyslení na niekoho sa cítite ako v jeho objatí?

24.05.2013 16:00
úsmev, radosť, šťastie Foto:
Každý môže zažiť kúsok svojho šťastia aspoň na diaľku.
debata

Takéto vzťahy, hoci nehmatateľné, vám môžu dať viac energie, než fyzická blízkosť tých, s ktorými zrejme až tak neladíte.

Doprajte si tieto malé radosti

Aj takíto ľudia, ktorých nemôžeme mať často pri sebe, alebo ich nedokážeme regulárne začleniť do svojho života a mať s nimi aspoň občasný osobný kontakt, sú pre nás výnimoční a potrební. Nebojme sa toho a ak to chceme udržať v takejto telepatickej rovine, tešme sa práve z takejto podoby vzťahu a možnosti nabiť sa energiou.

Chýba vám niečo v živote? Doplňte to!

Vždy by sme mali pátrať, čo sa skrýva za našou nespokojnosťou a snažiť sa svoj život zharmonizovať tak, aby sme zaspávali vyrovnaní a budili sa s radostným očakávaním nového dňa. Niekedy je príčinou našej vnútornej nervozity situácia ohľadom zamestnania, inokedy sú to problémy v rodine a pomerne často sme nespokojní sami so sebou. S tým ako vyzeráme, ako pôsobíme, čo sme dosiahli, ako žijeme. K sebavedomiu a lepším pocitom prospieva spoločnosť príjemných ľudí a venovanie sa činnostiam, ktoré máme radi. To nikdy nepodceňujme a udržiavajme sa vo forme hoci aj kamarátstvami na diaľku.

Kúsok šťastia, o ktorom viete iba vy

Na tom ako vyzeráme a ako žijeme sa dá popracovať, významnou terapiou býva podpora a blízkosť niekoho, s kým nás spája láska, spriaznenosť, sympatia, či silnejší cit. Nie vždy to dostávame od ľudí, s ktorými nás osud dáva dokopy, neraz tieto emócie cítime na diaľku, k niekomu, od koho nás osud vzďaľuje. Prijmime ako dar už aj to, že nás hreje na duši jeho existencia, to aký je, to čím nás tak motivuje… Každý môže zažiť kúsok svojho šťastia a ochutnať z neho (ak to nejde inak) aspoň na diaľku. Posilňuje to a dáva zmysel nášmu životu.

debata chyba

+ Dostatočný odpočinok je kľúčom k obnove energie a zdravia.
Nebojte sa reklamovať služby, máte na to podľa zákona...

+ Športové aktivity prenesiete do bežného života a zlepšíte svoj štýl.
V zamestnaní sa nemusíte ku...