Výborný tip pre rodičov! Milujú vaše deti vláčiky a lokomotívy? Potom...

Po štvrťstoročí sa obľúbený český herec Pavel Zedníček vrátil do nahrávacieho štúdia, aby načítal pre deti nové príbehy o vláčikoch.

, 26.04.2021 11:00

Pavel Zedníček načítal v novej audioknihe rozprávky o vláčikoch

Miluje vaša ratolesť vláčiky a lokomotívy? Aj príbehy o nich? Potom určite potešia nové rozprávkové príbehy, ktoré si môžu vypočuť vo forme nahrávok. Narozprával ich slávny český herec Pavel Zedníček a k deťom prichádzajú pod názvom O pyšné lokomotivě a další pohádky o mašinkách.

O pyšné lokomotivě a další pohádky o mašinkách

Po štvrťstoročí sa obľúbený český herec Pavel Zedníček vrátil do nahrávacieho štúdia, aby načítal štyri ďalšie rozprávky od toho istého spisovateľa a pridal k nim trojicu nových od ďalších českých autorov. Legendárne rozprávky Pavla Naumana doplnili autori Radek Adamec, Jiří Kahoun a Alan Piskač. "Som rád, že po takej dobe vychádza pokračovanie Mašiniek a že baví poslucháčov, pretože mňa baví tiež,“ odkazuje k vydaniu novej audioknihy herec Pavel Zedníček.

"Vláčiky sú fenoménom súčasných detí. Je až obdivuhodné, ako dnešných predškolákov a školákov stále fascinuje svet železníc. A k nemu patria aj rozprávky a príbehy. Je skvelé, že sa deťom stále páčia i viac než pol storočie staré Pohádky o mašinkách od Pavla Naumana. Štyri z nich tvoria základ nášho titulu. Doplnili sme ich ‚železničnými‘ rozprávkami ďalších českých spisovateľov,“ dopĺňa k audioknihe autor jednej z rozprávok a producent Alan Piskač. Celkový čas audioknihy O pyšné lokomotivě a další pohádky o mašinkách je 1 hodina a 37 minút.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Pavel Zedníček #O pyšné lokomotivě

+ Ak chcete niečo povedať, hovorte nahlas a nie za chrbtom.
Nestresujte, všetko stihnete na čas ľavou zadnou....

+ V týchto teplotách si so sebou berte fľašu s čistou vodou.
Naučte sa pracovať tímovo, nie len sám za seba....