Kelly Clarkson nezvláda rolu matky a často plače v kúpeľni!

, 09.09.2019 11:00
Kelly Clarkson
Speváčka Kelly Clarkson. Autor: ,

Speváčka Kelly Clarkson v rozhovore pre People Magazine pripustila, že v role matky je často skúšaná.

Hovorila o svojej kariére aj o rodinnom živote. Priznala, že sú dni, kedy sa zamkne do kúpeľne a plače. Pritom má táto 37-ročná žena momentálne veľa dôvodov oslavovať.

Kelly Clarkson sa totiž v mnohých smeroch dlhodobo darí. Po víťazstve prvej série americkej kastingovej šou American Idol v roku 2002 spravila úspešnú spevácku kariéru. Teraz dostala svoju vlastnú talkšou. Darí sa jej aj v súkromí. Je šťastne vydatá a má dve deti. Vychováva tiež dve deti z manželovho prvého zväzku. To, že to nie je vždy ľahké, priznala v rozhovore pre People Magazine.

„Sú dni, kedy sa schovávam v kúpeľni a plačem,“ povedala Clarkson. Je toho na ňu veľa. Ako ďalej vysvetlila, asi každý rodič často myslí na to, či svoje deti vychováva správne a má v tomto smere veľa pochybností. Túto neistotu chápe podľa jej slov každá jedna matka. Napriek tomu v rozhovore všetkých ubezpečila, že deti u nej sú a ostanú vždy na prvom mieste.

Bude mať svoju talkšou

9. septembra odštartuje v USA nová diskusná relácia The Kelly Clarkson Show. Celá rodina Clarkson sa kvôli tomu presťahovala z Nashville do Los Angeles. Popri svojich termínoch speváčka venuje pozornosť aj potrebám svojich detí, zdôrazňovala to aj producentovi. Ten je informovaný o tom, že ich musí napríklad odviezť do školy. Okrem toho je to vždy ona, kto ich ukladá večer do postele.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zlyhanie #výchova #plač #materstvo #Kelly Clarkson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak vás niečo trápi, zájdite si radšej k lekárovi, nepodceňujte to.
Musíte mať dobré vysvetlenie na to, ak...

+ Nezabúdajte na teplé oblečenie, nemôžete si dovoliť byť chorý.
Nehádajte sa s kolegami, môže vám to len...