Dieťa v znamení panny: Je poslušné a rýchlo dospieva

, 13.09.2019 07:00
znamenie panna, dieťa v znamení panny
Dieťa v znamení panny. Autor:

Nie je nepokojné ako malí ohnivci (lev, strelec, baran), nebudete mať pri ňom pocit, že vkuse vymýšľa, chodí domov s poznámkami a je všade, kde sa niečo deje...

Veľa premýšľa o živote

Pretože dieťa v znamení panny je úplne iné. Nepotrebuje k životu príliš veľa aktivity a už vôbec nie adrenalín. Spolu s býkom a kozorožcom patrí k zemským znameniam, ktoré sú obdarené veľkou dávkou pokoja. Veľa premýšľajú o živote, dumajú už od detstva a sú trpezlivé. Nevybuchujú, keď im niečo nevychádza a nedarí sa im. Počkajú si na ten správny okamih.

Nenávidí zmeny

Znamenie panna je už notoricky známe svojou precíznosťou, ktorou okoliu poriadne „pije nervy“, zachádza to až do šialenstva. Malú pannu totiž vyrušuje, ak veci nie sú upratané tak, ako to pozná a z duše preto nenávidí zmeny. Tieto deti prežívajú rozvod, resp. rozchod rodičov najhoršie zo všetkých detí zverokruhu, práve pre zmeny, ktoré si nepriali a musia sa im okamžite prispôsobiť, pretože nemajú na výber.

Školu a učenie miluje!

Ak je to len možné, treba tomuto dieťaťu nájsť kamaráta v znamení vodnára, budú si veľmi dobre rozumieť. Panna totiž nepotrebuje veľkú skupinu priateľov, vystačí si s jedným kvalitným. Spájať ich bude čítanie knižiek, prahnutie po vedomostiach a rozjímanie o živote. Aj to je dôvod, prečo bude toto dieťa chodiť domov s dobrými známkami. Jednoducho, škola ho teší, stále je čo sa učiť.

Málo hravé

Astrológovia sa zhodujú na tom, že dieťa v znamení panny je poslušné. Už ako bábätko dopraje svojim rodičom luxus, v noci dobre spinká, plače len keď je hladné a často sa usmieva. Málo protestuje. Podobne ako rodičia malého kozorožca, aj rodičia panny môžu mať pocit, že nejako rýchlo dospieva, vždy je dospelejšie ako jeho rovesníci a na svoj vek málo hravé.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie panna #zmena #poslušnosť #pokoj
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak sa cítite chorý neváhajte a ostaňte doma, neohrozujte svoje okolie.
Pracovať môžete aj doma, zároveň sa...

+ Oddýchnite si pri dobrom filme či seriály, odreagujete sa.
Už nepoužívate staré auto, pokúsite sa o jeho...