Milujú vaše deti Zázračný ateliér? Môžu v ňom účinkovať

04.06.2019 14:30
Janka a Tomáš Šebovci
Janka a Tomáš Šebovci z relácie Zázračný ateliér. Autor:

Tvorcovia Zázračného ateliéru hľadajú komunikatívne a šikovné deti, ktoré majú chuť účinkovať v televíznom programe.

Zázračný ateliér hľadá detských účinkujúcich. Prihlásiť sa môžu dievčatá a chlapci vo veku od 5 do 9 rokov, relácia sa nakrúca v Štúdiu RTVS Košice.

Dievčatá a chlapci sa spolu s kamarátmi a moderátormi Jankou a Tomášom naučia variť, venovať sa budú záhradníctvu, ale aj výtvarnej a kreatívnej tvorivosti. Deti budú nielen spoluúčinkujúci, dostanú aj priestor ukázať svoje zručnosti a fantáziu, s ktorou bude svet krajší a zábavnejší.

Videovizitku dieťaťa v dĺžke jednej minúty môžu rodičia poslať prostredníctvom emailu na adresu zazracnyatelier@rtvs.sk s označením predmetu KONKURZ, alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie iReportér s označením #konkurzatelier. Do popisu uveďte meno, vek, bydlisko dieťaťa a telefonický kontakt na zákonného zástupcu. Videovizitky je možné posielať do 10. júna 2019.

Zázračný ateliér je zábavný program pre najmenšieho diváka, ktorý vysiela RTVS každú nedeľu ráno na Jednotke. Deti sa v ňom vďaka šikovnosti a kreativite moderátorov Janky a Tomáša naučia najrôznejším zručnostiam.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#diváci #Zázračný ateliér
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetko čo si prajete sa vám raz splní, máte sa na čo tešiť.
Vzdelávajte sa vo všetkom čo vás zaujíma,...

+ Začnite jesť zeleninu a ovocie, vitamíny z nich vášmu telu môžu len prospieť.
Nedávajte späť to, čo...