Máte doma budúceho herca? Môže to skúsiť v seriáli

31.03.2019 08:00
dieťa, divadlo, pódium, herec
Na pódiu ako ryba vo vode? Autor:

Ak máte doma komunikatívnu ratolesť, ktorá má rada zvieratká, pošlite videovizitku do RTVS.

Do pripravovaného rodinného seriálu Mami, kúp mi psa hľadá RTVS chlapcov a dievčatá vo veku 6 až 11 rokov, ktoré sa kamarátia so zvieratkami.

Mami, kúp mi psa je názov pripravovaného 10-dielneho rodinného seriálu, ktorý sa bude nakrúcať podľa rovnomennej detskej knižky slovenskej autorky Zuzany Štelbaskej. Ondrej, 11-ročný chlapec z mesta, strávi letné prázdniny u deda na vidieku. Veľmi túži mať vlastného psíka a snaží sa všetkým dokázať, že to myslí naozaj vážne a starostlivosť oň neberie na ľahkú váhu. Na návšteve u svojho deda, ktorý má troch chlpáčov, sa presvedčí, že mať štvornohého priateľa nie je vôbec také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Pútavý príbeh o Ondrejovi na jeho ceste k naplneniu najväčšieho sna – mať psa, je aj cestou poznania, že pes nie je hračka, ale rovnocenné stvorenie, ktoré treba ľúbiť a rešpektovať.

Videovizitku dieťaťa v dĺžke jednej minúty môžu rodičia poslať prostredníctvom mobilnej aplikácie iReportér do 31. mája 2019. Video je potrebné označiť #mamikupmipsa a do popisu uviesť meno, vek, bydlisko dieťaťa a telefónny kontakt na zákonného zástupcu. Seriál Mami, kúp mi psa sa bude nakrúcať na Slovensku celé leto 2019.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#dieťa #RTVS #talent #konkurz
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zistíte potrebné informácie ohľadom zdravotného stavu.
Najvyšší čas urobiť poriadok v dome,...

+ Preventívnou prehliadkou zistíte informácie o celkovom zdravotnom stave.
Telefónny účet sa mierne zvýšil,...