Mami, Ježiško je dávno mŕtvy, šokoval Mariannu Ďurianovú syn

, 03.12.2018 07:00

Po prvej adventnej nedeli to už do Vianoc naozaj nie je ďaleko. Niektorí rodičia nakupujú darčeky poriadne v predstihu. List Ježiškovi písala už aj Marianna Ďurianová so synom.

Moderátorka Marianna Ďurianová so synom Romanom...
Moderátorka Marianna Ďurianová so synom Romanom na archívnom zábere. Autor: LIU JO SLOVAKIA

Pre TV Pravda moderátorka prezradila, že jej ratolesť už má za sebou kruté zistenie, že darčeky nenosí Ježiško. „Môj syn už má šesť rokov a tento rok odhalil tajomstvo, že darčeky už Ježiško nenosí. Keď som mu povedala, že ideme napísať list, hovorí mi: ‚Mami, to sú také reči‘,“ prezradila pre TV Pravda Ďurianová.

„Aké reči, spýtala som sa ho a on mi na to: ‚Však Ježiško je dávno mŕtvy‘,“ s humorom poznamenala známa moderátorka. Napriek tomu list spoločne písali. „Myslím, že v kútiku duše si aj on chce zachovať to rozprávkovo.“

Čo sa týka darčekov, aj ona uznáva, že dnešné deti majú často všetko a počas celého roka a tak sa vlastne takmer na nič nevedia skutočne tešiť. „Ono je to strašne ťažké nájsť tú správnu hranicu. Keď to dieťa máte a máte aj tú možnosť mu dať všetko, je veľmi ťažké si povedať nie,“ skonštatovala moderátorka. Ako teda rieši situáciu? Pozrite si viac v našom videu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#syn #Vianoce #mama #darčeky #Marianna Ďurianová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku