Dieťa v znamení kozorožca: Lásku vyjadruje po svojom

, 09.01.2018 15:00

Malého kozorožca opisujú astrológovia ako miničloveka - dospelého. Toto znamenie neuveriteľne rýchlo dospieva a už v detstve je mu trápne hrať sa, vďaka čomu sa nevie zaradiť k rovesníkom.

Dieťa v znamení kozorožca.
Dieťa v znamení kozorožca. Autor: SHUTTERSTOCK

Rád poúča a vychováva

Ak je jedináčik, zaradí sa k „tímu dospelých“ ešte rýchlejšie a ľahšie. Ak má súrodencov – v prípade, že je najstarší, pôsobí ako ich vodca, alebo ešte lepšie, ďalší rodič, čo rád poúča a vychováva. Ak sa toto dieťa narodí do rodiny ako posledný benjamín, býva väčšinou čudné… Kým sa jeho starší súrodenci hrajú s bábikami, či vlakmi, on si sadá s dedkom ku kartám. Vždy je popredu…

Príliš vážny a seriózny

Toto dieťa pôsobí, akoby nemalo zmysel pre humor, len občas sa mu podarí „zadrieť“ niečo zábavné. V porovnaní s jeho rovesníkmi, ktorí neustále vymýšľajú, je to až do očí bijúce… Príliš vážny jedinec, seriózny, suchopárny. Aj toto je kozorožec. Keďže priskoro dospieva a nehodí sa mu „rola dieťaťa“, príliš skoro rozmýšľa nad tým, čím sa bude živiť. Bol by dobrým učiteľom.

Kariéra a peniaze – sú jeho

Neskôr bude mať tento malý tvor pozitívny vzťah k peniazom a k tomu, čo s tým úzko súvisí – k práci. Ale na to si ešte bude musieť počkať, aj keď jeho najobľúbenejšou spoločenskou hračkou v detstve, v tom najčudnejšom období jeho života, sú Monopoly. Ako iné zemské znamenia, neskôr si ako prvé kúpi za nasporené peniažky dom. Potom bude myslieť na strom…

City nedá najavo

Malý kozorožec nevie dávať najavo city. Nepríde k vám a nepovie: „Mama, ľúbim ťa“, ako ostatné deti, túliť sa takto vie napríklad malý baran, lev alebo vodnár. Preňho je ťažké vysloviť takúto vážnu vec, a rodičia, ani dievčatá v škôlke, si jeho vyznaní teda neužijú. Napriek tomu vie lásku k ľuďom prejavovať, ale po svojom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#detstvo #Vyznanie #city #dospelosť #znamenie kozorožec
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste si chrániť pokožku, zabudnite na návštevu solária.
Keď ste pod stresom robíte chyby,...

+ Počuli ste už o otužovaní? Je ten správny čas na to vyskúšať ho.
Túžite, aby sa vaše sny zrealizovali,...