Žena v znamení raka: Prvoradá je rola matky

, 21.06.2017 11:00

Možno, že u nej pôjde kariéra skutočne bokom. Pretože ženu, narodenú v znamení raka, nezaujíma nič viac, ako rodina.

Žena v znamení raka je náladová.
Žena v znamení raka je náladová. Autor: SHUTTERSTOCK

Bábiky – najlepšia hra

A preto je synonymom tohto znamenia „matka“. Už ako malé dievčatko sa bude najradšej hrávať s bábikami, česať a starať sa o ne s takou láskou, ako to dokáže len toto znamenie. Zaujíma ju to viac ako hra na školu, málokedy ju bavia chlapčenské hry. Už odmalička „žerie“ všetko, čo sa týka materstva. S bábikami bude aj spávať. Každá má meno aj priezvisko.

Náladovááá

Ak sa pozrieme na túto dámu, narodenú v lete, zblízka, nemali by nás prekvapiť jej zmeny nálad – dochádza k nim veľmi často a táto žena vie byť navyše aj hysterická. Skôr ju však charakterizuje dom plný lásky, v ktorom sa aj najčastejšie zdržiava. Táto žena totiž nerada cestuje, veď doma je taká šťastná! Rada varí, pečie a stará sa o rodinu.

Jej muž nebude v klietke

Tieto ženy majú sklon zarátať svojho muža k svojim deťom a podľa toho sa k nemu aj správať. Nie každý muž má však pre to pochopenie. Toto je skutočne pre mužov nepríjemné a môže to skončiť aj rozvodom! Ak to žena-rak spraví, muž sa okamžite začne cítiť ako v klietke, a pociťovať deficit slobody, ktorú potrebuje ako soľ. Muž chce rovnocennú partnerku, nie matku.

Chce ochranu

Ochranné krídla – takto čítajú račice muži, ktorí sa nachádzajú v blízkosti týchto žien. Potrebuje ochranné krídla. A tie niektorí muži tak radi poskytnú… Avšak, astrológovia upozorňujú na to, že ide o ďalší extrém, v tomto prípade akoby nehľadala rovnocenného partnera, ale „otca“. Okrem toho je krehká a tajomná, čo mužov tohto typu ešte viac dráždi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#znamenie rak #rozvod #materstvo #hystéria #domov #bábika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zažeňte negatívne myslenie a zlú náladu, ničia vám šťastie aj zdravie.
Máte pocit nedostatku a preto...

+ Oddýchnite si, vaše telo to potrebuje, nezabúdajte na seba.
Dnes sa vám neoplatí do ničoho púšťať, nemáte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk