Pomajbo: Učiteľku som tak ľúbil, že som ju priviedol domov

22.09.2015 17:00
Roman Pomajbo
Roman Pomajbo so svojimi troma dcérami. Autor:

Pre rodinu herca Romana Pomajba je tohtoročný september o čosi výnimočnejší. Majú totiž doma prváčku.

Začiatok školského roka bol v rodine herca Romana Pomajba o čosi vzácnejší. „Tento rok začiatok septembra prežívame oveľa viac, pretože máme doma prváčku. A prvý školský rok je najdôležitejší. Veľmi záleží na pani učiteľke a ja by som našej Vivinke prial tú najlepšiu,“ opisuje trojnásobný otec.

On sám si na svoju prvú učiteľku pamätá dodnes. „Tak veľmi som ju ľúbil, že som si ju raz priviedol domov. Mama ani pani učiteľka nechápali. Chcel by som, aby aj naša dcéra dostala takú, na ktorú by roky s láskou spomínala ako ja. Tak uvidíme.“

Roman Pomajbo s manželkou a troma dcérami....
Roman Pomajbo s manželkou a troma dcérami. Postaral sa o vtipné nápisy na novej kolekcii Sunar Fashion. Autor: SUNAR FASHION 2015

Všetko okolo školy je pre ich dcéru nové. A jej nadšenie prežíva celá rodina. „Vivinka sa už nevedela dočkať, kedy pôjde do školy a so školskou taškou chodila naozaj všade. Noemka už je v predškoláčiku v škôlke a Timejka je zatiaľ závislá na maminke. Ale už teraz musíme byť vo veľa veciach dôslední, aby sme neskôr nemuseli ľutovať, že sme niečo zanedbali,“ prezrádza.

On sám vraj so školou problém nikdy nemal. „Naša maminka nás s bratom držala skrátka, takže sme boli obaja dobrí študenti. Vždy som prospel s vyznamenaním. Dokonca som ukončil vysokú školu s červeným diplomom. Ja sa mám rozhodne čím pochváliť,“ dodal na záver s úsmevom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#povinnosti #učenie #prváčka #Roman Pomajbo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku