Andrea Coddington: Nákupný stres nehrozí, mám do zásoby aj toaleťák

23.12.2014 15:00
Andrea Coddington
Spisovateľka Andrea Coddington. Autor:

Slovenská spisovateľka Andrea Coddington bude Vianoce po rokoch tráviť na rodnom Slovensku.

„Budú to síce tretie Vianoce od môjho presťahovania sa z New Yorku, no i napriek tomu som prvé strávila ešte tam a minulý rok som bola na Vianoce v Dubaji, kde žije moja sestra, čiže toto budú prvé Vianoce, ktoré strávim naozaj doma a nič iné ani nechcem, len byť doma,“ povedala rodáčka z Radošiny.

„Chcem mať môj malý stromček v mojom malom byte a byť s mojimi malými deťmi za mojim vlastným malým stolom a tešiť sa z toho, že sme,“ priblížila svoje vianočné plány.

Známa autorka zároveň prezradila, že rada nakupuje darčeky. Zvyčajne si ich podľa vlastných slov zadováži už vo veľkom predstihu. „Ja som hrozný syseľ, naozaj mám doma všetko do foroty. Neviem si predstaviť, že by u mňa došiel toaletný papier,“ zasmiala sa.

„Takže vianočný zhon a nejaká nervozita, to si nemyslím, že sa ma dotkne. Kebyže sú Vianoce v októbri, fakt už mám darčeky, mám to obhospodárené,“ podotkla. „Momentálne sa teším, že pôjdeme niekam na Slovensko lyžovať za snehom a budeme doma,“ dodala brunetka.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#nákupy #Andrea Coddington #Vianoce #darčeky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zvýšite príjem ovocia a zeleniny, doplníte si potrebné vitamíny.
Strácate vzácny čas rozprávaním, iba...

+ Zdravie sa zlepšuje, výkon, ktorý ste strácali sa pomaly vracia.
Zistíte rozdiely na účte v banke, nemáte...