Očami fotografky: Svadobná sála ma dýchať svetlom

, 19.08.2014 13:00
nasvietená sála
Nasvietená sála objektívom Blanky Golejovej. Autor:

Aby bola svadba dokonalá a všetci zúčastnení na ňu mali pekné spomienky, sála, v ktorej sa bude slávnosť konať, by mala byť pestrá a svetlá.

Svetlo
Podľa svadobnej fotografky Blanky Golejovej je svetlo dôležité. Svadobná sála má byť vysvietená, ožiarená, aby sme sa tam cítili ako v divadle. “Sála má dýchať svetlom a nie fádnosťou, ktorá má tendenciu uspávať nás,” povedala pre Žena.Pravda.sk.

Sivé steny
Pripomeňme, že trendom sú aj vysvietené boky stien LED lampami, vtedy sála získava na kráse. Opakom, o ktorý nik nestojí a zaručia katastrofálny efekt, sú steny vymaľované do sivej farby, vysoké stropy a sliepňajúce svetlo.

Ako v šou
V takom duchu sa potom bude niesť aj výsledná fotografia – sivá a fádna, upozorňuje fotografka, ktorá si však uvedomuje, že tieto prvky znamenajú pre novomanželov ďalšie náklady. “Vo vysvietenom prostredí sa mi lepšie pracuje, som z neho nadšená, ale aj ostatní zúčastnení sa tam budú cítiť ako v televíznej šou,” vraví svadobná fotografka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#svadba #svetlo #svadobná fotografia #svadobná sála
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prehodnotíte životný štýl, trpíte príliš často únavou a nervozitou.
O dobré nápady sa...

+ Nestrácajte optimizmus a dobrú náladu pre obyčajnú nádchu.
Zachovajte pokojnú myseľ a buďte opatrní,...