Dieťa v znamení blížencov: Zvedavé a neposedné

, 03.06.2014 13:00
blíženci
Najviac dvojčiat sa vraj narodí práve v znamení blížencov. Autor:

Toto dieťa je podľa astrológov také šikovné a zvedavé, že chodiť a rozprávať sa naučí zo zverokruhu ako prvé.

Znamenie blížencov je vzdušné. Keďže vzduch sa hýbe, potrebujú sa neustále hýbať aj tieto hyperaktívne deti. Ohrádku teda radšej odložte, najideálnejšie miesto pre toto dieťa by bola dostatočne veľká záhrada, kde by sa mohlo vybehať.

Hovorí sa, že ženy dokážu robiť viac vecí naraz. Ale v znamení blížencov to dokážu aj chlapci. Veď to majú zapísané už aj vo svojom znamení. Ako deti sú blíženci neposední. No aby sme o nich utrúsili aj niečo pozitívne, rozhodne každého rodiča poteší, že má priateľské dieťa, ktoré väčšinou dáva pozor. A je veľmi zvedavé.

Trému pred celou triedou mať nebudú, im totiž nerobí problém vystupovať na verejnosti. Keďže sú také učenlivé, veľa si pamätajú a nerady sa nudia, mohli by sa čo najskôr začať učiť cudzie jazyky. Mimomochodom, majú na ne talent. A určite sa im zídu. Ak z vášho dieťaťa nevyrastie tlmočník, určite bude z rečí prepínať, pretože blíženci veľmi radi cestujú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#blíženci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte každodenné sprchovanie, vôňa a čistota sú podstatné.
Konečne začnete...

+ Vhodný čas na preventívne vyšetrenie u zubného lekára.
Nakúpite len nevyhnutné, myslite na predčasné...