Plánujete dokonalý piknik? Na čo netreba zabudnúť? Pozrite si inšpirácie

Piknik je skvelý spôsob, ako si užiť čas vonku s rodinou či priateľmi. Aby bol piknik skutočne vydarený a bez stresu, stačí sa dobre pripraviť.

28.05.2024 10:30
piknik
Výbava na piknik podľa westwing.sk.
debata

Ak plánujete piknik v prírode, skvelou voľbou je praktická pikniková deka. Dá sa jednoducho poskladať aj preniesť, preto Vám pri presune nebude prekážať. K pravému pikniku bezpochyby patrí chutné občerstvenie. Nie všetko však vydrží bez chladenia, preto je skvelé použiť chladiace tašky či koše.

Nádobka na ľad, KIK
Pikniková deka, KIK
+9Košík na príbory, Tchibo.

Skvelým pomocníkom pri piknikoch a vonkajšom posedení s jedlom je aj ochrana proti hmyzu. Či už máte so sebou prenosný stolík alebo podnos na jedlo, týmto chráničom predídete rôznym nepríjemnostiam. Aby ste nemuseli piť nápoje priamo z fliaš, vezmite si plastovú karafu a k nej aj plastové poháre v rovnakom štýle. V batožine sa nerozbijú a Vy si môžete užiť dokonalý komfort.

zväčšiť Termopoklop na potraviny, Tchibo.
Termopoklop odp.cena tchibo Termopoklop na potraviny, Tchibo.

Počas teplých dní Vám padne iste vhod aj ľad, ktorým si osviežite obľúbené nápoje. Ak je to na mieste pikniku možné, vezmite si so sebou aj štýlovú nádobu na ľad, ktorú využijete počas celého horúceho leta.

Netreba zabudnúť na piknikový príbor či misky a taniere, do ktorých chutné pochúťky naservírujete. A špeciálnou kategóriou sú štýlové piknikové koše, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru dokonca aj na poháre určené na letné „bublinky“.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #leto #pohostenie #piknik

+ Potrebujete vyváženú stravu počas celého dňa, nezabúdajte na to.
Financie máte zaobstarané ešte na dlho,...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...