Domov v štýle Santorini! Kombinujte modrú a bielu

, 10.05.2020 08:00

Svieže kombinácie nás v mysli prenesú na slnečný ostrov Santorini! Inšpirujte sa.

Hoci nás od horúceho leta ešte zrejme delí pár týždňov, náš domov sa určite neurazí, ak mu pár letných tónov naordinujeme už teraz. Koniec koncov, s letnými dovolenkami to tento rok zrejme nebude jednoduché. A ak by sme sa predsa len na žiadnu nedostali, potom si môžeme také grécke Santorini vytvoriť aj doma.

Doplnky v štýle ostrova Santorini, KIK.
Doplnky v štýle ostrova Santorini, KIK.

Pre vyhľadávaný grécky ostrov je typická modro-biela kombinácia, ktorá sa dá označiť nielen za letnú, ale aj za námornícku a teda príjemne osviežujúcu. Kombináciou týchto farieb v interiéri či na terase budeme mať aspoň na okamih pocit, že pri mori naozaj sme.

Bytový textil v modrých tónoch, westwingnow.sk
Bytový textil v modrých tónoch, westwingnow.sk

Aby sme však dovolenkovú náladu načerpali v čo najväčšom množstve, môžeme siahnuť aj po rôznych dekoráciách, ktoré sú pre prímorské oblasti typické. Takéto romantické doplnky nám okrem voľných dní dokonale spríjemnia aj tie pracovné, vďaka čomu nadobudneme pocit, že naša dovolenka trvá nie týždeň, ale celé leto.

Stena znesie aj originálnejšie dekorácie, než...
Stena znesie aj originálnejšie dekorácie, než sú obrazy - ak milujete modrú, dekoratívne rybičky sú vhodnou voľbou, Bonami.sk

V modro-bielej si môžete dopriať obliečky na posteľnú bielizeň, v obývačke sa pohrať s vankúšikmi, na terase zasa s drevenými doplnkami.

Terasa v dovolenkových tónoch modrej a bielej,...
Terasa v dovolenkových tónoch modrej a bielej, Ikea.

Závan príjemného ostrova sa môže dostať aj na váš jedálenský stôl, ak si napríklad prestriete práve v tejto dvojkombinácii.

Prestieranie v modrých tónoch, westwingnow.sk
Prestieranie v modrých tónoch, westwingnow.sk
Doplnky a bytový textil v štýle ostrova...
Prestieranie v modrých tónoch, westwingnow.sk
+2Bytový textil v modrých tónoch, westwingnow.sk

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Santorini #modro-biela #dekor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku