0

Veľká noc tento rok? Zrejme bez hostí. O radosť z dekorácií prísť nemusíte

, 23.03.2020 07:00

Tohtoročné veľkonočné sviatky budú mať celkom inú príchuť. Pred návštevami blízkych, priateľov či susedov zostanú naše dvere zrejme zatvorené.

O radosť z veľkonočnej výzdoby sa však pripraviť nemusíme – môžeme „oprášiť“ dekorácie z uplynulých rokov, prípadne si vyrobiť niečo na sviatočný stôl spolu s deťmi. O zajace všetkých tvarov, farieb a veľkostí tak núdza byť nemusí.

Veľkonočné dekorácie, KIK.
Veľkonočné dekorácie, KIK.

Ako môže vaše zátišie či sviatočný stôl s veľkonočnými zajačikmi vyzerať? Pre tých, ktorí uprednostňujú výrazné farby, sú tu odtiene trávovej zelenej, výraznej magentovej či sviežej žltej a oranžovej.

Veľkonočné dekorácie, Bonami.sk
Veľkonočné dekorácie, Bonami.sk

Ale oči potešia aj odtiene pastelové, ktoré síce „nekričia“, ale takisto sa v interiéri postarajú o príjemné zátišie s príchuťou voňavej a pučiacej jari.

Veľkonočné dekorácie, WestwingNow.sk
Veľkonočné dekorácie, WestwingNow.sk

Čas na farbenie vajíčok? Tento rok oň nebude núdza, pri tejto činnosti sa zabavíte spolu s deťmi. Ak máte radi zmenu či dychtíte po čomsi menej tradičnom, ako základnú farbu na vajíčka skúste použiť čiernu. Následne ju potom môžete osviežiť bielymi bodkami či jednoduchými vzormi.

Veľkonočné doplnky v pastelových farebných...
Veľkonočné doplnky v pastelových farebných tónoch, Tchibo.

Pekné dekorácie zajacov sa dajú vyrobiť aj z kartónu – hnedé zajačiky môžete následne ozdobiť napríklad mašľami v odtieni magenty, prípadne skombinovať so sviežou zelenou.

Veľkonočné dekorácie, KIK
Veľkonočné dekorácie, KIK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Veľká noc #Návštevy #dekorácie

+ Začnite niečo robiť so svojou postavou, samé sa to nespraví.
Nezaoberajte sa klebetami, ktoré sa u vás v...

+ Veľa nezdravých surovín vám bude spôsobovať zdravotné problémy.
Máte pred sebou najlepšiu ponuku práce akú...