Letné posedenia v záhrade! Ako si ich užiť ešte o čosi viac?

12.06.2019 17:00
párty, záhrada, grilovanie
Záhradná párty sa môže začať. Autor:

Leto sa nesie nielen v znamení horúcich dní pri bazéne či pri jazere, ale aj v znamení príjemných posedení s priateľmi pri grile či ohni.

K takýmto večerom patrí nielen prenosný či záhradný gril, ale prípadne aj ohnisko, ktorému sa potešia predovšetkým deti. Grilovanie je čoraz populárnejšou zábavkou a ideálnou príležitosťou pre stretnutia s priateľmi alebo rodinou. Navyše, obsluha grilu je veľmi jednoduchá a pokrmy, ktoré na ňom pripravíme, vynikajúco chutia.

Aj takto štýlovo môže vyzerať ohnisko u vás v...
Aj takto štýlovo môže vyzerať ohnisko u vás v záhrade, bonami.sk

Grilovanie či opekanie sa nezaobíde bez kvalitného riadu a kuchynských pomôcok, vďaka ktorému dokážete aj na záhrade či terase vyčarovať krásne prestretý stôl. Taniere či poháre voľte napríklad s letnými motívmi, ktoré ešte spríjemnia atmosféru večera v záhrade.

Závesné kreslo, westwing.sk
Závesné kreslo, westwing.sk

Okrem skvelého jedla ide aj o naše pohodlie. Posedieť si s drinkom v ruke v závesnom kresle? Práve takýto typ relaxu je nielen príjemný, ale aj štýlový. Ak predsa len preferujete čosi klasickejšie, pri väčšej spoločnosti sa hodia šikovné záhradné skladacie kreslá, ktoré počas párty splnia účel a následne opäť počkajú schované na svoju príležitosť.

Aj na prestieraní počas záhradnej párty si...
Aj na prestieraní počas záhradnej párty si nechajte záležať, dotcomgiftshop.com Autor: SHUTTERSTOCK

A čo príjemné osvetlenie vo vašej záhrade? Nielen rôzne lampášiky či svietniky, ale napríklad aj LED-žiarovky, ktoré sa dajú rozvešať nad prestretým stolom.

Svietniky,
		dotcomgiftshop.com
Záhradná stolička,
		amara.com
+6Záhradné
		osvetlenie,
		bonami.sk

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#leto #záhrada #posedenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku