Najčudnejší valentínsky darček? Kyslé uhorky namiesto kytice kvetov!

, 14.02.2019 09:00
nakladané uhorky, zaváranie
Americký špecialista na uhorky túži po tom, aby sme svojich miláčikov obdarúvali šťavnatými uhorkami. Autor:

Plyšový medvedík a pralinky? Výrobcovia kyslých uhoriek sa snažia o presadenie nového trendu: Originálna kytica z tejto pochúťky!

Kytica zo zaváraných uhoriek…?

Zdá sa, že sme toho videli už skutočne veľa: kyticu z pizze či sviečky, ktoré voňajú ako omáčky…? Takéto bláznivé produkty mnohí milujeme, hoci nie sú vhodné na každodenné použitie, aj keď sa o to snažia. Sviatok zaľúbených je jeden z tých komerčných sviatkov, ktorý tiež vyčarúva nové bláznivé výtvory. Jeden z nich vám predstavujeme: Kytica zo zaváraných uhoriek.

Lepšie, ako rezané kvety

Áno, čítate dobre: Americký špecialista na uhorky túži po tom, aby sme svojich miláčikov obdarúvali šťavnatými uhorkami. A prečo nie, ak ich náš partner miluje? Mimochodom, darček sa mimoriadne hodí aj pre tehotnú partnerku – taká sa takejto kytici poteší určite viac ako rezaným kvetom. Mimochodom, originálny buket pochádza od Grillo's Pickels z Bostonu, ktorý má vo svojom portfóliu toľko uhorkových produktov, koľko si v takom priemysle možno predstaviť.

Zhotovte si doma

Kyticu z kyslých uhoriek si môžete vyrobiť aj doma. Budete potrebovať: Kyslé uhorky a ďalšiu kyslú zeleninu, drevenú tyč, aranžovaciu hmotu, stuhu podľa výberu a kvety na dekoráciu.

Krok č. 1: Napichajte uhorky a inú kyslú zeleninu na drevenú tyčku.
Krok č. 2: Aranžovaciu hmotu zostrihajte tak, aby zapadla ako uhliata do nádoby.
Krok č. 3: Uhorky a kvety aranžujte tak, aby vám vznikla pekná kytica.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kytica #Valentín #kyslé uhorky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku