Halloween je o tekviciach a strašidlách! Pozrite si veselé dekorácie

10.10.2018 17:00

Chystá sa vaša ratolesť na Halloween? Ak budete pripravovať strašidelnú párty, dekorácie sa vám hodia. Prinášame inšpiráciu.

Tajomné zvuky, čaro sviečok a tie najrôznejšie tekvice, do ktorých vyrezávame spolu s deťmi rôzne grimasy – aj to sú symboly blížiaceho sa populárneho jesenného sviatku. Halloween sa teší veľkej obľube u dospelých, ale i u detí.

Halloweenska výzdoba, Homesense
Halloweenska výzdoba, Homesense

Mladšia generácia sa nevie dočkať karnevalov, na ktorých predvedú tie najstrašidelnejšie kostýmy. Masky princezien a šašov dajte radšej bokom, prím hrajú, ako inak, kostry, čarodejnice a temné motívy, ktoré vo vás vyvolajú strach.

Dekoratívna tekvica,
		KIK
Dekoratívny lampión,
		Tiger
		store
+1Dekoratívna tekvica,
		KIK

Ak chystáte pre deti halloweensky večierok u vás doma, strašidelné motívy taktiež môžete využiť ako dekorácie, ktoré navodia malým huncútom tú najtemnejšiu atmosféru. Rozvešajte umelé pavučiny, vyrežte čo najkrajšiu tekvicu, nakúpte kopu sladkostí a pustite strašidlá k vám domov.

Halloweenska dekoratívna figúrka, Cuckooland
Halloweenska dekoratívna figúrka, Cuckooland

A čo občerstvenie? Aj to sa môže niesť v znamení strašidelých koláčikov či cukroviniek. Ozdobte veselé koláčiky – populárne cupcake, alebo vyrobte halloweenske cakepop – koláčiky na paličke. Tie ocenia predovšetkým vaši malí hostia. Ponúkame inšpirácie.

Ak do príprav zapojíte aj vaše ratolesti, na...
Ak do príprav zapojíte aj vaše ratolesti, na stole môžete mať priam záplavu všakovakých cupcakeov. Deti milujú pečenie a ak aj výsledok nie je dokonalý, cení sa najmä snaha. Autor: SHUTTERSTOCK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#jeseň #Halloween #dekorácie #strašidlá
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa naplno venujte svojmu zdraviu a pokúste sa zrelaxovať.
Neodmietajte žiadnu prácu, potrebujete...

+ Nezabúdajte ani na vaše pery, potrebujú tak isto starostlivosť.
Využívajte zľavy, avšak dávajte si pozor...