Páčia sa vám jesenné odtiene žltej? Čarujte s nimi vo vašom byte

, 09.10.2018 17:00

Stolička, pohovka či kreslo v odtieni žltej? Ak nemáte odvahu, začnite vankúšmi či obrazmi v týchto odtieňoch, ponúkame inšpirácie.

Jeseň ponúka priam nekonečné množstvo odtieňov žltej. Ak ste jej milovníčkou, potom si pri prechádzkach prírodou prídete na svoje. Ale práve táto farba je tou pravou, aby oživila interiér vášho bytu – práve teraz, počas jesene.

Spálňa so žltými textíliami a doplnkami.
Spálňa so žltými textíliami a doplnkami. Autor: SHUTTERSTOCK

Horčicová žltá či žlto-zelená v spálni? Ak si netrúfate na obliečky v takomto odtieni, siahnite po obrazoch, ktoré vám na stene okamžite vyčarujú tú pravú a farebnú jeseň. Teplé odtiene žlto-hnedej či žlto-oranžovej pôsobia príjemne napríklad v interiéri ladenom do šedej farby.

Textílie, Bonami.sk
Textílie, Bonami.sk

Aj jeden výrazný kus v interiéri dokáže priniesť želaný výsledok. Napríklad výrazné kreslo v odtieňoch jesennej žltej je pravým kúskom do obývačky, ktorá sa inak nesie v neutrálnych tónoch.

Kreslo, Westwing.sk
Kreslo, Westwing.sk

Ale aj menšie doplnky ako misky, vankúše či deky a prikrývky sú vhodnou voľbou v prípade, ak chcete jeseň a jej odtiene žltej dostať do interiéru len jemne. Jeden či dva vankúše na sedačke na seba síce pritiahnu pozornosť, ak sú vhodne zvolené a zladené s ostatnými doplnkami, celkovú atmosféru miestnosti nijako nenarušia.

Obraz,
		Westwing.sk
Úložný
		box na kolieskach,
		Ikea
+11Spálňa so žltými
		textíliami a
		doplnkami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#interiér #doplnky #žltá farba #horčicová žltá
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami ste si strojcom vlastného šťastia, preto dobre premýšľajte.
Nerobte v práci rozbroje, nakoniec budete...

+ Dávajte si pozor čo večer zjete, je to veľmi dôležité.
Každé klamstvo a podvody skôr či neskôr vyjdú na...