Viac či menej modrej farby v interiéri? Aj takto to môže u vás vyzerať

10.09.2018 17:00

Ste veľkou milovníčkou modrej? Potom si zaobstarajte sedačku v tejto výraznej farbe. Ak vám na taký krok chýba odvaha, pozvite modrú aspoň do vašej postele. Prinášame inšpirácie.

Výrazná modrá ako nosná farba v interiéri? Prečo nie? Ak vám nechýba chuť experimentovať a ste pripravená na naozaj výraznú zmenu napríklad vo vašej obývačke, sedačka v odtieni kráľovskej modrej vám vaše túžny naplní. V kombinácii s hnedou či béžovou vynikne, v priestore vytvorí zaujímavý farebný kontrast.

Pohovka, Westwing.sk
Pohovka, Westwing.sk

Ak máte odvahy na interiérové experimenty o čosi menej, ale po modrej by ste predsa len chceli siahnuť, vhodnou cestou sú bytové textílie. Napríklad v spálni si vďaka dekám, vankúšom či obliečkam dokážete vytvoriť svoju malú modrú oázu. Ak sa vám farby rozbúreného mora zunujú, jednoducho posteľnú bielizeň vymeníte za menej výraznú.

Modré textílie ako oživenie v spálni, H&M
Modré textílie ako oživenie v spálni, H&M

So stenami sa dá takisto čarovať. Nehovoríme o farbe stien, ale napríklad o farbe nástenných políc. Čo by ste povedali na zaujímavé tvary, navyše, doplnené o nové farby. Aj v tomto prípade si môžete ako milovníčka modrej prísť na svoje.

Zabudnite na klasické police, vo vašom byte...
Zabudnite na klasické police, vo vašom byte môžu vyzerať aj takto - jemná modrá je príjemným osviežením stien, Bonami.sk

Napokon, modré nástenné dekorácie, to nie sú len obrazy či plagáty v rámoch. Plávajúce rybičky nad stolom dokážu priniesť kúsok mora priamo do vašej predsiene. Chce to cit pre vkusné narábanie s bytovými doplnkami, s istou dávkou kreativity môže byť výsledok veľmi príjemný.

Stena znesie aj originálnejšie dekorácie, než...
Stena znesie aj originálnejšie dekorácie, než sú obrazy - ak milujete modrú, dekoratívne rybičky sú vhodnou voľbou, Bonami.sk
Lampa,
		Bonami.sk
Stena znesie aj
		originálnejšie dekorácie,
		než...
+8Deka,
		KIK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zariadenie #Modra #interiér #farba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nenechávajte svoje zdravie na druhej koľaji, myslite na preventívnu prehliadku.
Nebuďte založený na...

+ Nezabúdajte na starostlivosť o pleť, zaslúžite si odborné čistenie a masáž.
Skúšajte aj nové veci, s...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk