Aby nechty rýchlo vyschli? Vyskúšajte tento trik!

Poznáte to? Práve ste si nalakovali nechty, predtým ste boli na toalete, sadli ste si k telke, prsty roztiahnuté "dokorán".

Starostlivosť o nechty
Počkajte päť minút, potom prsty vložte na pár sekúnd do ľadovo studenej vody.
Autor:

A v tom niekto zavolá, zazvoní. Skrátka a dobre, celá práca je v čudu. A poďme odznova. Odlakovať, namaľovať, čakať. Nepohnute sedieť. Dokedy?!

Odpoveď neexistuje!

Kedy je vlastne ten správny čas na lakovanie nechtov? Večer, počas sledovania televízie? Alebo pred spaním? Uložiť ich pozdĺž tela, nepohnúť sa a v takejto pozícii sa pokúsiť zaspať? Alebo žeby ráno počas raňajkovania? Káva sa s nimi dá opatrne vziať do rúk, ale pomyslite si na to, že by ste si potom mali obúvať topánky!

Jednoduchší život

Exituje teda nejaký trik, ktorý pomôže nechtom rýchlejšie vyschnúť? Áno! A fúkať si na ne vzduch, alebo mávať rukami, to nie je. Pomôže voda! Predovšetkým by mala byť ľadovostudená, v takom prípade bude lak pevne držať. Takže po lakovaní jednoducho päť minút počkať a potom si prsty strčiť na pár sekúnd do ľadovo studenej vody. A váš život bude odteraz jednoduchší.

Čítajte viac o nechtoch

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.