Život sa presúva von!

11.06.2016 11:00
vonkajší nábytok Ikea
Preneste posedenia s rodinou a priateľmi pod holé nebo. Autor:

Nechajte sa pohladiť slnkom! Pohodlie obývačky vymeňte za posedenie pod holým nebom, vychutnajte si váš balkón, terasu či záhradu.

Vďaka pekným kúskom záhradného nábytku, čarovným aj praktickým dekoráciám a črepníkom plných vôní si vytvoríte vlastnú oázu leta.

Exteriérové lampáše spríjemnia večernú...
Exteriérové lampáše spríjemnia večernú atmosféru na balkóne. Autor: archív HOMEBASE

Koľko vás je?

Inak rozmýšľate, ak ste dvaja a inak, ak máte široké príbuzenstvo. Pri výbere exteriérového stola myslite aj na vašich hostí. Koľko osôb zvyčajne sedí za vaším stolom? Ak vám to priestor dovolí, vyberte rozkladací stôl, ktorý ľahko prispôsobíte počtu osôb. Zopár skladacích stoličiek pre hostí by sa takisto malo na váš balkón zmestiť.

Aj na balkóne dominuje drevený nábytok.
Aj na balkóne dominuje drevený nábytok. Autor: archív HOUSEOLOGY

Letný vánok vás neprekvapí

Nenechajte si posedenie znepríjemniť jemnou zmenou počasia. Treba mať po ruke iba dostatočné množstvo pohodlných vankúšov a mäkkých diek. Netreba zabudnúť ani na poťahy, ktoré vám spríjemnia sedenie na drevených stoličkách. Ak si v kruhu priateľov navyše sadnete k prenosnému grilu, zahreje vás nielen dobré jedlo, ale aj príjemná spoločnosť.

Aj toto leto bude hrať prím drevený vonkajší...
Aj toto leto bude hrať prím drevený vonkajší nábytok. Autor: archív BONAMI

Drevo hrá prím

Drevo je „in“ aj túto letnú sezónu – ležadlá, stoličky, stoly či balkónové truhlice na uskladnenie rôznych predmetov. Pruhy a prúžky sa k drevu skvelo hodia, námornícke kombinácie zaujmú nielen na mori, ale aj na vašom balkóne či v záhrade. Klasické námornícke farby a vzory môžete doplniť o efektné kúsky záhradných doplnkov sviežich farieb. Črepníky, debničky na bylinky či police plné kvetov vám z obyčajného priestoru vytvoria malú zelenú oázu leta.

Pri vonkajšom posedení nesmie chýbať množstvo...
Pri vonkajšom posedení nesmie chýbať množstvo pohodlných vankúšov. Autor: archív BONAMI

Aj večer to žije

Keď zájde slnko, život vonku sa nekončí! Klasické sviečky, efektné lampáše, solárne lampy či lampióny rôznych veľkostí atmosféru letného posedenia iba znásobia.

Článok vyšiel v novej ženskej prílohe Pravdy – v magazíne MiA.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#balkón #terasa #ženský magazín MiA #letná pohoda #záhradný nábytok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku