Strašidelný Halloween u vás doma! Ak máte deti, neuniknete mu

, 29.10.2014 11:00

Dekorácie patria k Halloweenu. Ak máte deti, urobte ich čo najstrašidelnejšie. Ponúkame inšpiráciu.

Ak máte deti, váš Halloween sa nezaobíde bez strašidelných dekorácií. Smrtky či kostry, k tomu krv, pavučina a blikajúce svetielka, ktoré majú magickú silu strašidiel ešte zdôrazniť.

Ak sa spolu s deťmi necháte pohltiť Halloweenom, môžete si na pár dní aj doma urobiť strašidelné zátišie, ktoré poteší nielen detských návštevníkov vášho domu či bytu. Aj u dospelých môže vyčarovať úsmev.

Dekorácie ako lebka či kosti kúpite v obchode s dekoráciami, pred Halloweenom je ich všade plno. K tomu vhodne doplniť sviečku a samozrejme nezabudnúť ani na tekvicu. A dekoráciu na stôl máte hotovú za pár minút.

Chce to trocha práce, ale takéto strašidelné...
Chce to trocha práce, ale takéto strašidelné zátišie stojí za námahu. Autor: SHUTTERSTOCK

Aj krv stekajúca po sviečkach sa môže na strašidelný sviatok hodiť. Deti váš nápad určite ocenia. Ak ešte pridáte lebku a niekoľko listov, bude vaša jesenná halloweenska dekorácia kompletná.

Strašidelná dekorácia na Halloween.
Strašidelná dekorácia na Halloween. Autor: SHUTTERSTOCK

Nie až taká strašidelná, ale určite príjemná. Pomaľujte tekvice čiernou fixkou a pridajte efektnú sviečku. Aj takéto mierne desivé zátišie vnesie do vášho bytu tú správnu atmosféru.

Aj správe pomaľované tekvice vnesú správnu...
Aj správe pomaľované tekvice vnesú správnu atmosféru do bytu či domu. Autor: SHUTTERSTOCK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Halloween #dekorácia #strašidlá #zátišie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku