Pred 25 rokmi sa princ Edward oženil so Sophie! Účes nevesty sa veľmi nevydaril, dnes už vojvodkyňa svoj ideálny look pozná

Princ Edward a Sophie, vojvoda a vojvodkyňa z Edinburghu, oslávili striebornú svadbu.

19.06.2024 13:05
Princ Edward Foto:
Princ Edward a jeho nevesta Sophie Rhys-Jones v roku 1999.
debata

Princ Edward (60) a Sophie (59), vojvoda a vojvodkyňa z Edinburghu, oslávili svoju striebornú svadbu. Pri tejto príležitosti zverejnili nový záber, ktorý ich zobrazuje ako šťastný manželský pár v láskyplnom objatí.

zväčšiť Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu, zažiarila na... Foto: SITA/AP, Alberto Pezzali
Britain Trooping The Color Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu, zažiarila na Trooping the Colour v slnečne žltých šatách značky Beulah. Po jej boku princ Edward.

Na romantickej fotografii stojí 60-ročný princ Edward, ktorý nežne objíma svoju manželku, pričom má ruky okolo jej pása. Sophie sa dotýka jemne svojho manžela a nakláňa hlavu k nemu, čo je znamením hlbokého puta a náklonnosti, ktorú k sebe cítia.

zväčšiť Sophie,  vojvodkyňa z Edinburghu na podujatí... Foto: Profimedia
sophie Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu na podujatí Royal Windsor Horse Show v máji 2024.

Fotografia k striebornej svadbe bola urobená v záhradách ich sídla v Bagshot Park v Surrey, ako uvádza „Daily Mail“. Pár sa na túto výnimočnú príležitosť farebne zladil do zemitých tónov. Sophie má na sebe svetlohnedú semišovú bundu, ktorá ladila s farbou Edwardovej tvídovej vesty.

Pár žije v manželstve 25 rokov a na rozdiel od princa Andrewa, ich vzťah žiadne zásadné škandály nepoznačili. Romanca princa Edwarda a Sophie sa začala začiatkom 90. rokov na tenisovom turnaji, zasnúbili sa na Bahamách.

Britský princ, najmladší potomok kráľovnej Alžbety II., si zobral Sophiu Rhys-Jonesovú 19. júna 1999 v kaplnke sv. Juraja na zámku Windsor. Vychovávajú dve deti – lady Louise Windsor a Jamesa, grófa z Wessexu.

Sophie,  vojvodkyňa z Edinburghu na podujatí...
Sophie,  vojvodkyňa z Edinburghu na podujatí...
+6Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu na  Royal...

Nežná blondínka, ktorá bola dôverníčkou kráľovnej Alžbety II., mala ako nevesta na sebe šaty od dizajnérky Samanthy Shaw. Na korzetových šatách bolo našitých 325 000 brúsených sklenených a perleťových korálok, na hlave mala diamantovú čelenku zo súkromnej zbierky panovníčky.

Ako nevesta mala Sophie vlasy zastrihnuté a padali jej do čela, dnes už nosí vlasy upravené inak. Vojvodkyňa svoj štýl vyladila do dokonalosti a blond vlasy nosí zväčša sčesané dozadu, občas rozpustené. Ofina však k jej looku dlhodobo nepatrí.

Princ William a princezná Kate, princ Louis,...
Princ William a princezná Kate, princ Louis,...
+13Princ William a princezná Kate, princ Louis,...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sophie #princ Edward #vojvodkyňa z Edinburghu

+ Láska nakoniec zvíťazí a vy budete spokojne zaspávať s úsmevom na tvári.
Peňazí nie je nikdy dosť, preto...

+ Zistíte, že vám prestáva slúžiť pamäť, mali by ste začať s trénovaním.
Vymyslíte plán vďaka, ktorému budete mať...